Hayatta para önemli olmasaydı ne yapardın?

Okumak, iyi bir para kazandıran bir mesleğe sahip olmaktır, hayatını kolaylıştırmaktır. Ama diyelim ki: hayatda paranın önemi olmasaydı, ozaman ne yapardın, ne olmak isterdin, ne istersin?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta paranın önemli olmasına rağmen sanatla uğraşmak istiyorum ve uğraşıyorum.İnsanı insan yapan özellikler sırf para yüzünden yok oluyor ve bu sistem özgür irademizle yaşamamızı engelliyor , bunu reddediyorum.Gerekirse sokaklarda yatarım gitarımı çalar üç beş kuruş kazanırım ama asla istemediğim şeyleri yapma zorunda kalma konumunda kendimi görmek istemiyorum.Her insanın idealleri olmalı ve özgür iradesiyle yaşamalı, sonunda ölüm olan bir hayatta onurlu şekilde yaşamalı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Çoook büyük bir eğlence işletmesi düşünki istiklal caddesi boyunca dükkanlarım özel bir sokağım olmasını isterdim büyük bir arazi üzerinde kurulu Adı "canbarlar sokağı" insanlar eğlensin yesin içsin herşeyi yapsın uyuşturucu ve kavga olmasın . Arka arkaya iki sokak daha yapardım tiyatro sokağı her hafta günlerinin ismini bir sinema starlarının ismini verirdim Örneğin " kemal sunal günü" "sadri Alışık günü gibi .. Diğer sokağada Aşıklar sokağı yapardım Damsız kadında erkekte giremez derdim Sadece aşıklar için özel bir program . vs.vs sokaklar büyürrrr giderdi işte .

1|0
    0|0
  • parayi onemli hale getirirdim.. hayattaki tek cabamiz o okumak iyi para kazanmak ailene iyi bir gelecek kurmak... cok parasi olupta paranin onemli olmadigi kisilerin halleri ortada :) insanin bir amaci olmali diye dusunuyorum

1|0
    0|0
  • zoolog ve botanikcı.. olup dıyar dıyar gezmek. turlerı ıncelemek..

1|0
    0|0
  • Seyahat sanırım

1|0
    0|0
  • denizci olmak isterdim ve sevdiklerimle gezmek isterdim..

1|0
    0|0
  • bir dagın eteginde herkezden uzak herşeyden uzak göl kenarında ahşaptan bir ev ve orda yaşamak

1|0
    0|0
  • yer ıçıp gezerdım çalışmazdım

1|0
    0|0
  • yatar yuvarlanır gezer tozardım

1|0
    0|0
  • hayatımın geri kalanını denizlerde geçirmek isterdim sanırım güzel bir kaptan olabilirdim :)

0|0
    0|0
  • iyi bir avcı olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • wrc yarış pilotu...

0|0
    0|0
  • he yani para doğuştansa bir halt olma okuma da bumu yani?

0|0
    0|0
  • aşkı doya doya yaşardım

0|0
    0|0
  • Yaptığım herşeyden zevk almaya bakardım.

Çünkü para benim zevklerimi yaşatıyor

0|0
    0|0
  • sevdigim kizi kacirridim

0|0
    0|0
  • çalışmazdım canım ne istiyorsa onu yapardım yer içer gezer tozardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi bir eğitim isterdim.

0|0
    0|0
    • hayatı dolu dolu yaşamak isterdim

• yani iyi bir eğitim almak isterdim eksiklerim çok eğitim bakımından onları tamamlamak isterdim.

• biliyorsun, herşey için eğitim şart değil, bu dönemde internetden bedavaya veya çok uzuca çok şey öğrenebiliyorsun, internet'in faydalarını kullanın, iyi şeyler için. Ama tabii senin ne eğitim almak istediğini tam bilmediğim için ona birşey diyemem de. Bir de tabii, işe girmek istediğin zaman elinde ki diplomayı görmek gerekir.. Hayat zor be kardeşim

• iyi para var diye bu mesleği seçmedim ki zaten.

0|1
    0|0
  • İşi güc olmasaydı ; oğluma, bebeğime daha iyi bi anne olmak isterdim :((

0|0
    0|0
    • iş güç iyi bir anne olmak için nasıl karşı geliyor?

• başınız sağolsun

• çocuğum 3 yaşında, eşim çocuğumun doğumuna 2 ay kala vefat etti, çalışmam gerek yani

Yükleniyor...