Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Bir senedir otobüste karşılaştığım bir kız var. Tesadüf eseri göz doktorunda çalıştığını öğrendim. Geçtiğimiz gün otobüsten inince tanışma amaçlı yanına gidip sizi geçen gün şu göz doktorunda gördüm. Orada mı çalışıyorsun dedim. Evet dedi. Bende bir göz doktoru var onu arıyordum tanırmısın dedim. Tabi salladım bunu tanışma amaçlı. Bilmiyorum ama ben bizim doktora sorup haber vereyim size dedi. Ertesi gün kızı tekrar gördüm. Yine aynı otobüsteydik. Otobüste hiç konuşmadık. İndikten sonra yanıma gelerek bana ona söylediğim ismi doktoruna söylemiş. Doktoruda tanımıyorum falan demiş. Buralarda öyle bir dükkan açsaydı haberim olurdu demiş.Tanımasına imkan yok zaten salladım çünkü :) 3 dakika tabi bu konu üzerinden sohbet ettik ve iyi günler dedim gittim. Siz olsaydınız tanışma isteğim olduğunu anlarmıydınız ? veya daha önce hiç konuşmadığınız birisi size böyle birşey sorsa onunla ilgilenirmiydiniz ? Ben sorayım size haber vereyim vs. şeklinde yoksa tanımıyorum der geçermiydiniz ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• kızın yaptığını yapar geçerdim...bazıları tanışma amaçlı olduğunu anlar ama ben mümkün değil anlayamazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir dahaki gördüğünde selam verip konuşursa belki bişiler içinde olabilir ama seni iplemezsse anlaki sadece yardım amaçlı

0|0
    0|0
    • aynı yol üzerinden gidip geliyoruz. Mecbur karşılaşıcaz. Ben onun selam vermesini mi bekleyeyim yani ?

• o yüzden yardımlarınızı bekliyorum :) Eminim yaratıcı fikir çıkacaktır :D

• sen en iyisi göz muayenesine git o doktora beklerkene muhabber edersiniz:)

• senden hoşlanmış olabilir...

0|0
    0|0
    • Bir aralar otobüste devamlı bakışmalar oluyordu. Daha sonra sıklıkla görüşemez olduk. Tabi araya soğukluk girdi bakmaz olmuştu artık.. Dün cesaretimi toplayıp yanına gidip sordum. Çok tatlı konuşuyor ve gülümsüyor. Hele yanından ayrıldıktan sonra teşekkür ederim dedikten sonra Ne demek deyişi beni bitirdi :) Yalnız bugün aynı otobüste hiç konuşamadık indikten sonra arkasından indiğimde bana doğru dönüp gelip doktorla konuştuğunu söyledi.

• Bn tnimiorum derdim

0|0
    0|0
    • O ilgilendi sağolsun ama bu muhabbette burada bitti. Devamını getiremedim. Yarın yine karşılaşacağız mecburen :(

• Oneden karsilik bekle

Erkekler Ne Diyor 6

• anlayana ?

türk kızı

çok zor dostum

10 defa gidecen -gelcen daha sen o göz doktoruna:DDDDDD

0|0
    0|0
  • helal olsun valla bu yaşa geldim o ilk muhabbet için asla adım atamam

haa 3 dakika muabbet açılsa yatağa bile atarım o ayrı :D

0|0
    0|0
    • nasıl yaptığımı bende bilemiyorum :)

• bir yine git ne zaman çıkıyorsun işten diye sor çıktığı saati söyler ve neden diye soracak kafeye gidelim de zamanınız olursa kabul etmezse 2 gün izle bir daha git dene şansını yine olmaz derse çaylar bende de falan espri yap biraz bir kaç gün salan yine git yanına naber falan de teklifini tekrarla nedne derse tanımak isityorum sen ide sıkılıp bunalıyorsa hisedersen eğer bir daha gitme :)

0|0
    0|0
    • Açıkçası erkek arkadaşı var mı yok mu onu bile bilmiyorum. Bugün otobüste bir bayanla konuşuyordu. Ne konuştuklarını anlamadım ama bayan ona kıskançlık oluyor mu vs. bir şeyler söyledi. Orasını tam anlamadım ama bugüne kadar da yanında kimseyi görmemiştim

• önemli değil sevgilisi varmı yokmu sen git niyetini açık açık beli et bu gün olmazsa yarın olur 1 ay sonra olur ondan hoşlandığını bilsin bir kenarıya yazsın seni yatırım olarak düşün dostum :)

• aslında şı dükkan meselesi pek doğru bir tercih olmamış daha etkili ve doğru bir malzemeden yola çıkabilirdin ve çok daha uzun bağlatıcı bir muhabet oluşurdu ..çünkü olmayan bir şeyle onunla tanışma faslına girmen kafasında soru işareti olacaktır..

0|0
    0|0
    • uzun zamandır tanışmak istiyorum ama bir türlü birşey bulamadım. Erkek arkadaşının olup olmamasından da çekinceliyim açıkçası. Bugün otobüste bir kadınla konuşurken kadın ona kıskançmı falan diyordu. Gerisini anlamadım ne üzerinden konuşuyorlardı. Bir yandan da ilgilendiği için konuşmak istiyor anlamını da çıkarttım. Bundan sonra nasıl yol izlicem bilemiyorum açıkçası..

• takip edeceksin madem aynı güzergahı kullanıyorsun bu çok kolay ..gecen sene böyle bir olayı bende yaşadım kız amerhaba demeden önce 5 gün takip etmiştim ..sabah dolmuş abindiğinde aynı dolmuşa biniyordum hangi iş yerine çalıştını falan bulmuştum kızla konuşmmadan önce iş yerinde başka bir bayanı çok iyi tanıyan bir arkdaşamı buldum ..arkdaşada o baynala konuştu bayan kızın görüşütğü birisi var dedi yakına söz yapacaklar ..zaten kız telefnla çok meşgul oluyordu dolmuşta falan dikkatimi çekmişti

• kız da bunun farkında tabi ki.bayanlar kendilerine bir şeylerin olmasına izin verir.sanki olay tek taraflıymış gibi düşünmeyi bırakmalısın dostum

0|0
    0|0
    • ne yapmalıyım anlamadım ?

• uzun zamandır tanışmak istiyorum ama bir türlü birşey bulamadım. Erkek arkadaşının olup olmamasından da çekinceliyim açıkçası. Bugün otobüste bir kadınla konuşurken kadın ona kıskançmı falan diyordu. Gerisini anlamadım ne üzerinden konuşuyorlardı. Yarın bir şekilde muhabbeti devam ettirmeliyim. Konuşurken rahat olamıyorum ve konu dışına çıkamıyorum devamlı göz doktoru konuşuyoruz :)

• göz doktoru konusunun dışına çıkman lazım.ne süredir bu işi yaptığını sor,neden bu işi tercih ettiğini sor,bu işten beklentilerini sor.mutlaka bunlara verdiği cevaplardan yeni konu çıkarabilirsin

• tanışma olmuş zaten kızında ilgisi varsa gerisi çorap söküğü gibi gelir

0|0
    0|0
    • inşallah öyledir.Ama gerisini benim getirmem lazım ve ne yapacağımıda bilmiyorum :((

Yükleniyor...