Tekrardan çıkma yolları arıyorum.

son iki üç aydır. sevgilim haklı/haksız durumlarda derdini bağırarak anlatmaya başladı. ben bağıran insani dinlemem, umursamam, kaale almam. ne dediğini ise duymam. dolayısıyla cevaplamam da.

sonra özür diliyor. sakince derdini anlatıyor. lakin bu durum canımı sıkmaya başladı.

ben özür kabul etmeyen bir insanım. sadece tekrarlanmasın isterim. ama bu durum habire tekrarlanıyor. ve karşılıklı yıpranmaya başladık.

en başta bağırdığı için sonradan sakince söylese dahi çok ta umursamıyorum. haklı da olsam, haksız da olsam. tepkisiz kalıyorum.

bir gün giderim dedi sınırlı anında. durdum. üzerine gittim. gözlerine baktım. kapıyı açtım. git dedim. bu sefer nasıl git diyorsun kolayca oldu. eee ama napayım. gitme mi diyeyim. tehditi yiyeyim mi nedir yani. karşısında genç biri var ama çocuk değilim.

bağırmadan anlatsan dinleyeceğim diyorum. eskiden böyle değildi. neden böyle oldu inanın bilmiyorum. nasıl tavır takınmalıyım onu hiç bilmiyorum. çevremdeki insanlar da tükendi artık. çözüm bulamıyor.

artık yıpranmamızı istemiyorum. çünkü ciddi anlamda sabrımın sınırındayım.

neden bu hale geldi olaylar? oturup konuştuk biz de bulamadık. göremiyoruz çünkü. üstüste habire bir şeyler yaşanıyor. bir hafta iyi, bir gün kötü. normal bir durum mu? ne bileyim biz 7 ay hiç tartışmamış bir çiftiz. haftada bir olması bile beni çileden çıkarıyor.

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• başka sıkıntıları vardır onun gerginliğinden bağırıyordur istemsiz

0|0
    0|0
    • var aslinda susam ya. is yerindeki gerginlik. su an normalde ugrastiginin iki kati insanla ugrasiyor. kariyeri acisindan guzel olsa da yoruluyor iste. bunu bana yansitmasi kotu olan. bu durum degismeyecek. kabullenmesi lazim artik.ar

• tatil iyi fikir atlatırsınız ya bu dönemi, sınavlara bak sen.

• tenks beybi.

Erkekler Ne Diyor 8

• uffffffffffffff sssssss

sana tasma takamıyo adam işte

sen kendini pisicik yapcan

aslan olmaycan!

0|0
    0|0
  • istenilen kadına çevirmeye çalışıyor seni?

0|0
    0|0
  • ayrıl gıtsın ılk de degılsınız sonda hayatta hıcbısey sonsuz degıl takma kafana

0|0
    1|0
  • büyü bozuldu bebişim çünkü evli gibiydiniz sevgli gibi değil

0|0
    0|0
    • duzeltme kararindayim. ayrilma degil. evliler tartisiyor. sevgililer hic tartismiyor yani. o da ayri kafa.

• 7 ayda sıfır kavga diyorsun özür kabul etmeyen biri olabilirsin ama bence bu ilişkiye biraz daha şans verebilirsin kişisel fikrim bu ;)

0|0
    0|0
    • cozum yollari ariyorum su an. bitiremek istemiyorum elbette.

• gerginligini biliyorum. isle ilgili. o konuda bir sey elimden gelmiyor. onu eglendirecek seyler bulayim ben madem. isten sonra kafasi dagilsin. yoksa dellenicem hakkaten.

• bencede öyle bir şeyler yap bi süre ;)

• şimdi kişiliği oturuyor ya sen kendi düşüncelerini ortaya koyacaksın ya o sonra orta yol bulunacak bulunmasa zaten biter bana göre iyi yoldasınız

0|0
    0|0
    • normal yani boyle tartismalar. pof ne bileyim. hic uzun iliski de yasamadim yani.

• normal derken bir birinizi tanıyorsunuz zaten tanımak deyilmi mesele uyuşursa devam uyuşmassa yolları ayırırsınız işte ondan sonrada aşk başlıyor kavuşamayınca işte şurası iyidi bana şöyle derdi falan yani kavuşunca sevgi kavuşamayınca aşk oluyor

• zayıf kadığı yerde insanlar ses yükseltir yetmez şiddet başlar

0|0
    0|0
  • birşey vardır.Konuş onla.Derdi var çocuğun.

0|0
    0|0
    • var farkindayim. sorsam da olmuyor. konusarak cikamadim isin icinden. ikimiz de yipranmak istemiyoruz sonucta. o adim atmiyor. mecbur ben cozecegim.

• evet işte sende bitiyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...