Doğuştan kasliyim?

Saçma gelecek ama evet öyle ben kendimi bildim bileli bende fitness starı gibi kanat ve göğüs kasi var kanati bir açınca üçgen değil besgen vucut gibi oluyor su ana kadar ne spor salonuna gittim nede evde calistim bir ara hergün sinav çekiyordum oda 30 tane falan ilgisi yok yani adamlar aylarca vucut. geliştirmeye gidiyor bende ki gibi çıkmıyor. .. bunun mantıklı nasil bir aciklamasi olabilir? (Sadece kanat ve göğüs kasi diger kisimlar normal)

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• O bendede var tam anlattıgın gibi olmasada. Hiç spor salonuna gitmeden üçgen denilebilecek bir vucud bendede var yani ama bu yapıdan gelen birşey. Yani genlerdende kaynaklanıyor. Birde ben çocukluktan beri yüzmeye aşığım diyebilirim. Onunda yararı var baya.. Kaç kişi spora gitmemi söyledi ama sağlıksız bulduğum için gitmedim ((:

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• mantıklı bir açıklaması var tabi ataların savaşçı bir toplumdan geliyorsa genetik yatkınlığın var demektir, kırmızı et ve yumurtayı bol yediysen ve fiziksel olarak aktif yaşıyorsan senin vücut geliştirmen yatkınlığından dolayı daha kolay olur özel çalışma yapmana gerek kalmayabilir ama tabi bir yere kadar bir yaşa kadar.

0|0
    0|0
  • Vücud tipiyle alakalı

0|0
    0|0
  • Jony Sins te doğuştan kaslı :D :D :D aasdasdsdf

0|0
    0|0
Yükleniyor...