Nöbetten çık eve gel, sonra yine nöbete git sonra yine gel...

git gel git gel git gel... amk ben bu dünyaya nöbet tutmaya mı geldim, hayatım binmiş bir rutine, ne araba keyif veriyor ne play station ne pc, senede bir yıllık izin ... nekadar monoton yahu. siz olsanız napardınız ?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• dükkan aç ortak bul tüm sermayeni ortaya koy iflas et bat ortağında kazık atsın ortada kal

hayatına renk gelir..

0|0
    0|0
    • esnaflık bana göre değil adamım, çok sevsem kuruyemişçi olurdum :D hayatıma renk gelmesi için bir africalı bir orta asyalı bir güney amerikalı bir izlandalı kadınla aynı anda flört edersem ten rengi ayrılıkları yeterince renk verebileceğini kanıtlar hayatıma ne olsun istiyosun hani neyin peşindesin anlamak güç :)

Kızlar Ne Diyor 4

• herkes aynı bi nöbet olayı yok işe eve eve işe haftasonları bazen bi yere gidersin o kadar hayat bu gençliğimiz gidio yaww sen ne dioosunnn ühü ühü:)

0|0
    0|0
    • gençken nerjin vardır ama paran yoktur, sonra işin olur fakat zamanın yoktur, yaşladığında ise paran ve zamanın olur bu defa enerjin olmaz yemişim böyle hayatı dağılın :(

• sevap mı hımmm

• hani öyle derler ya laf gelimi netcen işte hayat... aslında iyi sohbet arkadaşı olurduk iyi arkadaşlık yaparım ben maksat sevap kazanmak sevapları bonus karta 3 e bölebiliyoruz :)

• ne işi yapıyorsun ya sen nöbet nöbet ?

0|0
    0|0
  • polismisin?

0|0
    0|0
    • hayırdır adamım sorguya mı alıyosun kimliğini göreyim? hayır değilim bana göre değil üniforma meslekleri sinirli adamımdır ben mülayim admalara göre o meslekler yoksa çok başın ağrır...

• seninki hayat değil zulüm..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• evlen derim bu kadar düzenli bir hayata?

0|0
    0|0
    • evlilik zor bir zanaattir o daha rutin :) bu defa şöyle olur işe git gel git gel çıkacağın zaman eşinle çık dışarı yine eve gel fark nerde?

• Partner bul bi tane ;)

0|0
    0|0
    • bi tane kesmez beni sportif bir kişiliğe sahip olduğum için bür cümle avratlar hayran bana bi kaç tane olmalı zaar anca keser :D

• ulan haline sukret. ben dun aksam 6dan beri ayaktayim. bugunde oglen 1e kadar yatamayacam.. ne kadarda nankorsun

0|0
    0|0
  • kendini nasıl hisedersen öylesindir monoton hayatın varsa eğer senden kayanklıdır yani ilk monoton kişi sensin :)

0|0
    0|0
    • sende 12 saat nöbet tutarsan seninde şaftın kayar david beckham gibi adamdım arda kurala döndüm hayat beni yıprattı mı ne?

• 12 saat nöbetten kaç saat sonra yine nöbete gidiyorsun acaba :)

• Ne iş yapıyorsun sen?

Güvenlik?

0|0
    0|0
  • Patronun ensesine şaplak atıp istifa ediyorum moruk der ve ayrılırdım.

0|0
    0|0
  • Biz mi nöbet tutucaz bu saatten sonra? Askerliğin çok birader kusura bakma. :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...