Fitnessa giden kız?

Neden fitnessa giden kizlar itici bulunuyor? Ben sagligim icin ve vücudum biraz topaelansin diye gidiyorum. Fakat birkac yerde okudum fitness yapan kız bana uzak olsun falan denilmiş neden?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• itici gelmiyor. şu soruya da evet ben itici bulurum diye yazan olacağını sanmıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Çok saçma. İtici kızlar havalı kendini bilmiş oluyorlar çoğunlukla alınma sen buna boşver.

1|0
    0|0
  • Kim demiş bunu? Fitness yapan, benimle birlikte spor yapan bir sevgilim olsun, bir de Fenerbahçeli olsun, başımın tacı yaparım onu ben.

1|0
    0|0
  • onlara uzak bana yakın ol

1|0
    0|0
  • Bütün fiziği iyi olan erkekler fitness yapan kızları çekici bulur sen öyle diyenlere bakma onlar elinde kola sigara göbek önde giden tipler korkarlar yanında çekici birini taşımaktan

1|0
    0|0
  • ya onlar fitnes yapan kıza ulaşamayakları için kendilerini avutuyolar sen korkma :) devam et

2|0
    0|0
  • Annemde gidiyor fitnessa :)

2|0
    0|0
  • kim demiş isim verin

1|0
    0|0
  • nalaka ya takma sen bunları :D

1|0
    0|0
  • Fitness yapan dehil kas yapan kiz iticidir spor yap ama kas yapma yani

1|0
    0|0
    • Evet bende ondan bahsediyodum

• Şoyle dusun bir erkek killarini alsa makyaj yapsa olur mu kas da erkegi simgeler kiza yakismaz fit vucudun olsun yeter

• Teşekkürler

• Ben çok çekici buluyorum itici yanlarını görmedim daha.

1|0
    0|0
  • siz hayatınızı başklarını için mi şekillendiriyorsunuz yoksa kendiniz için mi

0|0
    0|0
  • kız böyle olursa diye korkular oluyor. http://i.hizliresim.com/PqGGQ5.jpg ama ben spor yapan ve kendine bakan kızları severim

0|0
    0|0
  • cunku karın kası felan yamaya calısıyolar ıtıcı oluyo

0|0
    2|0
  • ben çekici bulurummm

0|0
    0|0
  • Kim söylediyse halt etmiş

0|0
    0|0
  • herkesin zevki farklı işte. çeşit çeşit insan

0|0
    0|0
  • Bilakis çekicidir

0|0
    0|0
  • ben bayılırım

0|0
    0|0
  • Performansına güvenmiyordur

0|0
    0|0
  • six pack i olan kızlar bence cokda guzel degıller cunkuu:) ama kılo vermek ıcın vucut duzeltmek ıcınse sorun yok fıkrımce :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yalan onlar

1|1
    0|0
  • Sacmalamis spor yapan kiz cok cool gozukuyor

1|0
    0|0
  • Yo hiçte öyle öyle bir laf yok tam tersi. Alın bunuda kendini göstermeye gelmiş

0|0
    1|0
  • O senin hüsnü kuruntun canım sen sporunu yap takma kafana böyle sonra gorceksn kaç tane erkek peşinden kosuyo

0|1
    0|0
  • nesi itici

0|0
    0|0
  • İtici bulan spor yapmayıp göbek salan erkektir nokta.

1|0
    0|0
  • bence sacma demıs

1|0
    0|0
Yükleniyor...