Karısını sevgili adayı ile tanıştıran adam

Bana ilgisini bildiğim evli bir iş arkadaşım var. Bugün buluşup öğle yemeği yiyecektik. Ofisin önünde onu beklerken karşımda karısını buldum. Bana kendisini tanıtıp eşinin beni yemekhanede beklediğini söyledi. Çok tatlı, çok güzel, çok kibar bir hanımdı. Ben tabii hiç bozuntuya vermedim, teşekkür edip tanıştığımıza memnun olduğumu söyleyip çıktım. Beyefendiyle yemek yedik ve işimize döndük. Ama durumu hiç anlayamadım. Hangi erkek hoşlandığı kadını karısıyla yüzleştirir, amacı nedir?

Güncellemeler:
grup seklinde cevaplar almazsam sevinirim.
karisiyla tanistiktan birkac hafta sonra beraber yemege cikmaya devam ettik, ustune bir de sinemaya gittik. ne yapacagimi bilmiyorum.. madem ilgisi devam edecekti neden karisi ile tanistirdi?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• takma kafana bunları hersey olacagına varır. nihayetinde iş arkadaşın. konusmaya mecbursun. zaman gecer. herkesin niyeti belli olur. erkeklerin kadınlara iş yasamında sosyal yasam da yaklasımlarında zaman zaman farklılıklar olabilir. kafana göre takıl. bugun mutlu oldunmu yasamından kar say kendine. değmiyor dünyanın hiçbir derdi çekilmeye.. kolay gelsin basarılar.

1|0
    0|0
    • cok sagol grixmann, ben de takmamaya karar verdim. Sonucta ben durumun mumkun olmadigini cok onceden soylemisim. Benim dusunecek bir durumum yok, kendileri bilir. Ohh, rahatladim. Birinin daha benim gibi dusunebildiigini bilmek guzel.

• ikinci sıraya alıyor gibi seni dikkat et ..

Erkekler Ne Diyor 21

• amacı nedir diye soruyorsun da hanım efendi siz evli bir adamla ilişki yaşama başlamak üzere olduğunzun farkındamısınız yada evli bir adamla birlikte olmaktaki amaç nedir?

1|0
    1|0
    • iliski falan yasamiyoruz, is arkadasiyiz, beraber calisiyoruz.

• karısından onay almak istemiş işte. demek ki karısı amansız bir hastalığa yakalanmış ve ölecek. ölmeden önce kocasını başgöz etmek istiyor. seni o amaçla tanımak ve değerlendirmek istemiş. başınız sağolsun.

0|1
    1|1
  • allah sizlere akil fikir bizlere de sabir ihsan etsin

0|0
    2|0
  • sen kaşınıyorsun adralin istiyorsun heyecan macera göz yaşı dram sen hayal dünyasındamı yaşıyorsun yoksa dizi flim falanmı çeviriyorsun hatta seneryo yazıyorsun öyle düşünüyorum yada kaşıntın fazla birini bulamadın tecrübeli birine kaşıtcaksın

0|0
    1|0
  • 1 - altında anlamlı bir mesaj var, evliyim uzak dur.

2 - eşi kendisine daha fazla güvensin diye, iş arkadaşım diye seni tanıştırır böyle harbi harbi :S

3 - karı herifi takip ediyordu, herif karı huylanmasın diye aldı geldi

4 - saçma bir durum, olması bi ihtimal, olmasını istemem de ama gurup seviyor olabilirler...

Acaba hangisi karar veremedim :(((

0|0
    0|0
    • 1. ben zaten uzak duruyorum, duygularini soyleyen kendisiydi, ben evli oldugunu belirtmistim.

digerleri icin olabilir. 4 biraz sacma, evet.

• bir kadın olarak bunu gururnuza nasıl yedirebilyorsunuz? unutmayın yıkılan yuva üzerine yuva kurulmaz...senin için bir başkasını terk eden bir başkası için de seni terkeder...

0|0
    0|0
  • ya yalandan arkadaşız dostuz ayakalrına yatırosunda sende adam vermek içn her türlü imkanı sunuyorsun...kızm adam evli diye mala çok iyi vurduğu anlamına gelemz tecrübelidir elbet ama evli bir adama vereceğine git bekar birine ver hiç çıkmadan 5 gitsin...birde ne yapacağım diye sormuşsun ne yapcaksın bu arsızlıkla karısı ile arasına firip 3 lü takılacaksınız.

0|0
    0|0
  • İyi yapmış senden hoşlandığını biliyosun benim sucum yok diyosun, bırak evli adamı uzak dur !

0|0
    1|0
    • kit misin? ben zaten uzak duruyorum, birlikte calistigimiz icin is soz konusu oldugunda uzak durmam mumkun degil.

• kendi kendine gelin güvey oluyor olmayasın:D

hoşlandığını aleni söyledi mi? sen öyle sanıyor olmayasın?

1|0
    0|0
  • Üçlü yapmak isityorlar..Saflığa vurma...

0|0
    0|0
  • garıp karısı neden yemeğe katılmadı

0|0
    0|0
  • yakında bir grup teklifi alabilirsin

0|0
    0|0
  • İstemedigin bir yolda ilerliyor arkadaşımmm ilişki...

0|0
    0|0

• sende aranıyorsun

0|0
    0|0
  • karısından tırsıyordur arkadaşlarını tanısın istemiştir

0|0
    0|0
  • Bence grup yapmak istiyorlar olabilirler araya 3. Teklifi gelebilir

0|0
    0|0
  • hoşlandığını ifade ettimi size ve siz neden evli birini tercih etiniz

0|0
    0|0
    • benim kimseyi tercih ettigim yok! is arkadasim, beraber calisiyoruz, mecburum onunla gorusmeye.

• yanlış anladım ozamaözür dilerim belkide karısı kıskanç akadaşlarını ondan tanıtmak istedi

• canın grup yapmakmı istiyor yada adamın tek sahibi olmayımı istiyorsun?

0|0
    0|0
  • uzak dur bence;)

0|0
    0|0
  • Aralarında avrupai bir ilişki var.eminim karısıda kocasna tanıştırır

0|0
    0|0
  • 2. evlilikte eş ler arası kıskançlık sorun olmasın diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Karısı şüphelenmesin diye tanıştırmış olabilir.

2|0
    0|0
    • haklisin, ben de dusundum. sonra yemekte hic karisindan bahsetmedik, o da biraz garip oldu. tesekkurler yorumun icin.

• Evli bir erkekle sevgili olma lütfen :( adaylıktan da çık bu ezikliktir.

0|0
    0|0
    • olmak istesem olurdum, sen merak etme. zaten yuva yikanin yuvasi olmaz lafini doktrin edindim. ancak ayni yerde calistigimiz icin mecbur yuz yuze bakmak ve ortak calismak zorundayim.

Yükleniyor...