Aileniz mi kariyeriniz ve buna bağlı olan hayatınız mı ?

zor bi süreç geçirdim atlattım mutsuz değilm ama mutlu da değilim sevgilim hayatımdayken eğer bi gün ayrılırsak bu ülkeyi terkedicem diyordum kendi kendime 1,5 ay oldu ihanete uğradım şimdi o başkasıyla hala beni arıyo o ayrı mesele neyse gelelim konumuza sorun bu değil aklımda ediğim gibi hep yurtdışı planım vardı bugün otururken eniştem seni yurtdışına gönderelim dedi istermisin dedi evet çok dedim ama işte annemi bırakmak çok zor olucak off ne yapıcam ben bir yanım deli gibi gitmek istiyor diğer yanımda ise ailem ağır basıyor siz olsanız ne yapardınız ?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• GİT! ailenle bir şekilde görüşürsün. teknolojiyi kullanırsın zor değil, çok özleyince atlar yanlarına gidersin.

1|0
    0|0
    • en az 6 ay göremicem

• istiyorum .. :( teşekkürler yorumların için

• vay canına, ben de teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 6

• bir ömür ailenin dizinin dibinde oturamazsın.kendi hayatını dilediğin gibi yaşa.onlarda mutlu olur.ilk zamanlar biraz zor geçer.alışmamışlık bünyeni zorlayabilir.ama dogru karar verdiğini göreceksin kısa bi süre sonra.

1|0
    0|0
  • gittiğinde ailen herhangi bir zarar görmeyecekse git yüsele bildiğin kadar yüksel keskebana öyle fırsat verilse

1|0
    0|0
  • bence şartlar uygunsa gitmelisin eger aklına takılan sadece ailense baktın olmuycak geri dönersin bence yurt dısını görme fırsatını kaçırma

1|0
    0|0
    • çocuk gibiyim hala annemi özlüyorum :(

• senden yaşça büyük biri olarak söylüyorum. ailen her zaman öncelikli olsun. kariyer de mal da mülk de yalan. tek gerçek var o da ailen. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Enişten ne ayak senn?

0|1
    0|0
  • yurt dışında ne yapacaksın? elin rusu norveçlisi ülkemize gleiyorda?:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gitmelisin insanın karşısına her zaman böyle fırsatlar çıkmıyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...