Sınır tanımayacağınız şeyler var mı kızlar?

merhaba kızlarr.. ne kadar rahat oldugunu merak ettim sınır tanımıcagınız şeyler varmı? hiç tanımadıgınız bir ortama girebilme cesaretiniz varmı?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Ah merhabalar... Çok rahatım diyebilirim Daha doğrusu çok açık fikirliyim kendimi kasmayı hiç sevmem tabikide herşeyin belirli sınırları vardır illaki. Ama yüzdesini öleçersek %90 rahatım :)

0|1
    1|2
    • Sen bence sadece internette rahatsındır.

• Of yaaa partimi varrrr :(((( parti dedim mi akansular durur bende ben istanbulda değilim ne yazıkkii :( istanbulda olsaydım keşke tanışmış olurdukk

• hadi yaaa uzuldum bak şimdi çokmu uzaksınn pekii? sen istemedıgın surece sana zarar gelmıcenı teminni,i werırım bunda şupen olmasın sanada bir dgışıklık olur hem .. aklına gelcek herturlu içki war partide(: dgışıklık olsun dıyee tanımadıgımz insanlar yogunlukta olsun istıyorzz istersen facede ekleyelim biribirimizi konuşalım ayrıntılı..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• o ortam nası bi yer? 500 tane aç lezbiyen ellerinde dildolarla bekliyorsa tabi düşünürüm bi önce.

0|1
    0|1
    • lezbiyenlıkle işimiz yok bea kuzumm sen lezbıyensen sana bşy dıyemem ama ben bu hafta super bir parti var desem gelicek kızları arıyorumm (:

• lez partisysemi gelicen kuuzm?

• haha süper :)

• girerim boş boş bakınırım geri çıkarım sorun yok rahat ol

1|0
    0|0
Yükleniyor...