Erkekler neden her şeyin istedikleri gibi olmasını istiyor?

sanal olsun real olsun hangi erkekle tanışsam ilk başlarda hep mükemmel gidiyo herşey sonra bişey oluyo bi kaç hayırımla herşey bitiyo neden herşeyin istediğinz gibi olmasını istiyosunuz biraz naz yaptımmı artık nazını çekemicem diyolar geçen hafta nasıl çekiyodun peki madem çekemiceksin neden başladın hiç anlamıyorum sizi hiç

0|0
1|16

En İyi Kız Görüşü

• etrafta kolay kız çok onlarda ona alışmış güzelim yapıcak bişey yok gittikleri yere kadar yolları var buyursun gitsinler takılma

2|0
    0|0
    • Sysop ne demis?

Bir kapıyı 100 defa çalacağına.. 100 Kapıyı bir defa çal.

• bide buna bakın =) link

• sysop arkadaş bravo yani "dinlemeden" diyene bak hele sen pekala beyfendi

Erkekler Ne Diyor 16

• nazmı yapmak kaldı ya bu devirde artık ona trip gibi birşey diyorlar zaten hayat acımasız arkadaşım nerden vurup nerden sakatlayacağı belli olmaz . Herşeye hazırlıklı olucaksın senin şansına kalmış birazda ruhsuz amacı seks olan erkekler denk gelmiş yada sevişme odaklı. Hayat güzel herşeyi ile . Zaten bir söz vardır "Bir kişiyi tanıdıkça soğumaya başlarsın istemsiz." ilk gün tabi tatlı gelicek hoş gelicek sonraki zamanlar sıradanlaşıcak tabi özel günler dışında yada sevgilin çok hoş romantik biriyse orası değişir. Çıkıcağın kişileri özenle seç yoksa salya sümük ağlarsın .

0|0
    0|0
  • sene 2000, bir gurup zibidi, çakal, serseri erkek olarak efendi arkadaşlarımızın hatunların poposunun kalkık olmasından şikayet etmeleri nedeniyle bir dayanışma grubu kurduk.. yok isviçrede kızlar teklif ediyormuş, yok kanadada aynı anda birden çok hatunla beraber olabiliyormuşsun .. dedik ki bizim Türkiye olarak ne eksiğimiz var .. hedefimize ulaşmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz .. artık kaprisi sizler değil, bizler yaparız sesiniz bile çıkmaz ;)

0|2
    0|0
    • öylede benim tanıştım yabancı o daha türk kızlarının nazına alışamamış biri heralde :D

• kızıl sevmem ben cezayirli severim :)

• sahile yakın kısımlardansa Türkleştirmişizdir zaten onları da zamanında .. tamam onayladım ilişkinizi .. hadi iyisin ..

• isviçreli bilimadamları yüzünden...gaza getiriyorlar bizi.. yok efendim neymiş erkek nesli azalıyormuş, böyle giderse 20 yıl sonra orantısız bir azalma olacakmış.. damızlık muamelesi yapıyorlar.. ee erkekler de "ulan bunun nazını mı çekecem, neslim zaten tükeniyo, kıymetimi bilin olim" modunda..:)

0|0
    0|0
  • bizi böyle yapaz sizsiniz sayın gizli profil.

"madem çekemiceksin neden başladın" nası bi laftır ya, naz çekmek için mi ilişkiye başlıycaz? neyse ki sizin gibilerden çok var da, sık sık değiştirebiliyoruz.

0|1
    1|0
  • Sen hep naz yapmaya devam et, zor kadın ol... Çok iyi birini bulursun. Yelkenleri hemen suya indirirsen, olmaz, yürümez...

0|0
    0|0
  • naz çekmek zorundamı erkekler... bu nasıl bi mantık ki :)))

0|1
    0|0
    • her dedinize he tamam mı diyelim biraz ağır başlı olmak ve ya naz yapmak neyse işte

• yani arkadaşım her denileni yap yada yapma... lakin naz olsun diye kasten karşılaştığımız tavırlar var.. fikrini söylersin konuşulur karar verilir falan... naz ne anlamsız bir uzatma biçimidir bi bilsen:)))

• kim neden seni ceksinki ne mecburiyeti var insanları bıktırmakdan baska işe yaramaz

0|0
    0|0
  • fazla naz aşık usandırır sözünü hiç duymadınmı ? ayrıca seni gerçekten seven biri mutlaka fark yaratacaktır

0|0
    0|0
  • Kolayı var naz yapmayacaksın. Şımarmayacaksın yani pampa..

0|0
    0|0
    • erkekler zoru sever diye biliyodum ama :/

• Iıı ııı zoru sevenler başka alternatifleri olmadığı içğn katlanırlar.başka bir alternatif buldukları anda nazını mı çekecem der çeker gider.Belli bir yaşa kadar kucağa gelenler makbuldür. Naz çekilmez.Evlilik düşüncesi girdi mi kafaya her türlü naza katlanılır . Çünkü her naneyi yerim ama evleneceğim kadın pürü pak olsun derler.

• fazla naz aşık usandırırmış :)

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma. Belki de senin karşılaştıkların öyledir.

0|0
    0|0
    • ya türk erkekleri nazımızdan sıkılmış olabilir ama bu yabancı çocuk bana hastaydı biraz naz yaptım bi ay anca dayandı :/

• Hala genelleme yapıyorsun. Yanlış insanlarla karşılaşmışsın. 3-5 tane kişiyi, diğer hepsiyle ilişkilendirmek yanlış.

• fazla naz usandırıyo sonuçta

0|0
    0|0
  • ahhhh bu kızlar ne zaman anlayacaksınız bizi

0|0
    0|0
  • Demek ki herkesin bir sabrı varmış.Bir yere kadar çekti bundan sonrada çekecek diye birşey yok.

0|0
    0|0
  • Seni bi test etmek isterim açıkcası :D

Selam desem ne dersin !?

0|0
    0|0
    • ne testi a.s derim ne dicem :D

• ya ben genelde Hi diyorum ama :D

• Şımarmayı sever misin? :D

• hep yanlış kişilere denk gelmişsin o halde :D şaka bi yana, genel olarak biz erkeklerin doğası böyle olsa gerek. çoğu zaman zora gelemiyor, pes etmekte yana kullanıyoruz tercihimizi. yapılabilecek tek şey, sevdiğin kişiyi adam ettikten sonra nazını dökmek.. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...