En son neye gözünüzden yaş gelecek kadar güldünüz ?

En son neye gözünüzden yaş gelecek kadar güldünüz ?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yakın bir zamanda olduğunu hatırlıyorum ama ne olduğunu hatırlayamadım =|

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• araba satmaya arkadaşın arabasını pendik e gitmiştik eski okul anılarından bahsediyoduk öyle bir güldükki anlatamam sana öyle güldük bide güleceğimizde var yaniii

sonra çok ağladım aksilikler o yıl içinde yakamı bırakmadı

1|0
    0|0
  • benim iki kardeşim ve amcamın oğlu berbere gitmişler,bunların üçüde 13 yaşında

daha sonra benim iki kardeşim traş olmuş ama amcamın oğlu olmamış,zil çaldı kapıyı açtım iki kardeşim ğelmişti amcamınoğlunu sorduğumda dedilerki abi biz traş olduk ama paramız yetmediği için berber sinanı rehin aldı,gidin paranın kalanını getirin demiş,gülmekten yerlere yattım,annemlere anlatacam ağlamaktan anlatamıyorum adam traş olanları değilde traş plmayanı rehin alıyo,aklıma geldikçe kendimi tutamıyorum

2|0
    0|0
    • :)) traş olmayan da sıkılır beklerken belki traş olur umuduyla

• link buradaki yorumlara.

2|1
    0|0
    • fırlatma koltuğu koptum:)))

• pejonun sirasiyla kemer otomatik gerginleşiyor, airbag şişiyor, esp devreye giriyor araç takla atmaktan kurtuluyor ve kusursuz bi şekilde duruyor. tofaş ise yolcuyu direk*ediyor araçtan. bu yorum en güzelide altlara kaymış :D

• hatırla mıyorum, çok duygusal biriyimdir ama her şeyin en kötü olabilme ihtimalinide hep düşündüğüm için ağlamak istesemde o şekilde ağlayamadım

1|0
    0|0
  • Kemal sunalın SÜT KARDEŞLER filmine :)

1|0
    0|0
  • zeki alasya metin akpınar...yasaklar kabare alman gencin sünnet macerası.2 saat oldu olmadı hala aklıma geldikçe gülüyorum

1|0
    0|0
  • bir bayanın emir vererek iş yaptıramazsın diye muhabbet geçti bende askere git anlarsın komutu alınca dedim sürünebilirmisin lütfen der artık komutan :D

1|0
    0|0
  • sınıfta anlattığım ürkütücü bir hikaye sonucu ..öğrencilerin hep birden gaz kaçırmasına ve merdivenleri çıkarken tamda son basamağa varmışken en alt basamağa kadar yuvarlanmama çok gülmüştüm...az kalmıştı başaracaktım..:D

1|0
    0|0
  • soğanla tartışıyorduk

2|0
    0|0
  • hatırlamıyorum ama Allaha sukurler olsun hep guluoz :)

1|0
    0|0
  • sag salim.filmine kulak.memesinden vuruldugu sahneye izleyin tafsiye ederim

1|0
    0|0
  • youtube a saka mı bu ? yaz , gelin damat var izle.. hala gülüyorum :)

1|0
    0|0
  • Oyun oynarken arkdaslarıma baya bi gülmüş kendimden geçmiştim D:

1|0
    0|0
  • Bu akŞam Bir Diziye :)

1|0
    0|0
  • Gülmeye çalışırım ama gülerken de ne bileyim bir şeyler eksik.

1|0
    0|0
  • hayata başka yerimle güldüğümden yaş gelmiyo :P

1|0
    0|0
  • biraz önce kemal sunal ın filimi süt kardeşleri izledim kahkahalarımla yatan herkesi uyandırdım :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• link :)

1|0
    0|0
  • Sakar birisine.

1|0
    0|0
  • link buna sanırım gözümden yaş gelmese de güldüm baya :D bir de link , link veee link :D :D :D

1|0
    0|0
  • hatırlayamadım

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum :((

1|0
    0|0
  • Gecen sene anneanneme topuklu giydirip yurutmeye calismistik ona gozumden yas gelene kadar guldum

1|0
    0|0
  • L&M'deki Ali Ağaoğlu göndermesine bildiğin anırarak güldüm.

''Bu değil, bu hiç değil, bu çok sıradan, bunun ağı yırtık''

1|0
    0|1
  • hatırlamıyorum çok olmuş :s

1|0
    0|0
Yükleniyor...