Eşinizden kokuyor diye ayrılır mısınız?

ben geçenlerde duydumda babamın bir arkadaşının oğlu evlenmiş sonra eşi biraz balık etli hafif kilolumu neyse işte çok terliyomuş kokuyomuş diye eşi ayrılmak istemiş. Sizce insan sırf bu yüzden boşanırımı

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• sevmiyorsa boşanır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• kokuyo olması balık etli olmasından kaynaklanmıyordur... ya kişisel bakımına önem göstermiyordur ya da hastalıktır.. (bu tarz hastalıklar var) bu sebepten boşanması doğru değil ama çekilecek gibi de değildir heralde:) karşılıklı konuşarak bi orta yol bulmaları dileğiyle..:)

0|0
    0|0
  • Hepimiz toprağın altına gireceğiz, basit ve çözülebilir bir sıkıntıda evliliği bitirmek bence haksızlık.

0|0
    0|0
  • çözümü yoksa evet boşanma nedeni sayılabilir ama bu eleman bahane arıyor sanırım eşinden boşanmak için ..

0|0
    0|0
  • kişinin karakterine bağlı diye düşünüyorum, kendimce cevap verirsem şöyle der idim ; ben hatunumun tabir-i caizse ayaklarını yerim. insan eşinden tiksinirmi ya. boşanmak ne kadar basitleşti öyle.. yazık bence çok yazık

0|0
    0|0
  • kokununda sebepleri var rolonunu düzenli sür, yediklerine dikkat et, dişlerini güzelce fırçala oldu bitti. ne boşanmasıymış Allah dermansız dert vermesin...

0|0
    0|0
  • evlenene kadar aklı nerdeymiş? kesin görücü usuulü... insan bi koklar ya, bi bakar..ulan kavun alsak kokluyoruz , adam karı yapmıs kendine..olmaz!

0|0
    0|0
    • evet görücü usulü sanırım :D

• iste 5 duyunun birisi olan görme olayıyla evlenirsen olacagı bu.insan bi kokucu, elleyici, tadına bakıcı usulü evlenir be arkadas...

• allah muhafaza, benimle bi gece geçirirsen bunun nasıl bişey olduğunu anlarsın. ikinci, dördüncü ve yedinci karım benden bu yüzden boşandı.

0|0
    0|0
  • asıl maksat kokması değildir , TC kanunlarında tek celsede boşanmaya karar çıkan bazı maddeler var buda onlardan biri..

0|0
    0|0
  • Çok mu zormuş yani hergün duş almak ? Temiz kokular sürmek? Bence o başka bir nedenden dolayı boşanmak istiyordur.

0|0
    0|0
  • bence bir sevgi ve ask bitmiş yada yokmuş ki böyle bir karar alınmış aksi taktirde böyle bir bahane bulmazdı.

0|0
    0|0
  • ohaaaaaa sabunla yıkardım ben o karıyı

1|0
    0|0
    • aynan ıslak mendille peşinde dolaşırım :D

• saçma bi sebep çözümü aramaktansa kaçmış

0|0
    0|0
  • çözüm yolu aramayıp bencillikle ayrılmak bana göre degil

0|0
    0|0
  • evet evlilik öncesi ise ayrılırım imza atılmış ise evet boşanırım ..

0|0
    0|0
  • Duygusala bağlamaya gerek yok. Ayrılırdım ya da en azından ayrılma fikrini düşünürdüm.

0|0
    0|0
  • bu yüzden boşanılır mı yaw. hakim mahkeme salonundan kovar sizi :)

0|0
    0|0
  • sınırlendım şımdı.Evlılık böle bışeyse ben yokum ya hanı ıyı gunde kotu gundeydı

bı bu acıdan bakıyorum. bıde

yanı nasıl bır kokuymuş kı kadın ayrılmak ıstemış adamın su alerjısı flan mı acaba :D

1|0
    0|0
  • Boşanmammmmm. Bence başka sebeplerden dolayı boşanmak istiyordur.

0|0
    0|0
  • onu bebekken tuzlamamışlardır

0|0
    0|0
  • Temizlik bilmiyorsa, bakımlı değilse; ayrılırdım ben.

(N'apacaktım; hayat boyu mide bulantısı mı çekecektim...)

0|0
    0|0
  • Aynı yatağa giriyorsun. Bi' ömür geçez salamurayla.

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bilmiyorum buyukte konusmak ıstemıyorum ama herkesın iğrendiği birsey vardır ya belkı de adamın kokuya tahamülü yoktur yada uyarmıstır defalarca kadının pisi gibi kötü bişeyde yok yani

1|0
    0|0
  • Onu uyarırım.Bazı insanların hormonlarından dolayı kaynaklanır terdeki pis koku.Ayrılmanın ne gereği var.evliyken bide.Çocuk oyuncağımı bu ya.Daha önce farkedememiş mi peki ?

0|0
    0|0
  • Pis kokuya tahammul edemem eger bunun icin gereken ozeni gostermiyorsa ayrilirim.

0|0
    0|0
  • Olabilir insanların nelere tahammül eşiği yüksek veya düşük bilemeyiz. Bize fasa fiso gelen şeyler o kişi için çekilmez olabilir.

0|0
    0|0
  • Offf cok hassas ve kotu bi konu... Kimse kokmamali yaa sogumustur tabikide :(

0|0
    0|0
  • hic mi dus almiyormus nedir yani.

0|1
    0|0
  • Bence hijyen çok önemli ayrılana niye ayrıldın demem

0|0
    0|0
  • bahanesiymiş bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...