Aslan burcu bayanları hakkında ne düşünürsünüz ?

aslan burcu bayanları hakkında ne düşünürsünüz

olumlu olumsuz yanları nelerdir?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• ıslatıp ıslatıp dövülesı kızlardır :D

1|1
    2|0
    • nasıl yani :) ?

• herseyın en ıyısını onlar bılır.. canı ıstedıgı gıbı karsıdakıne davranır sana esprı yapabılır sen ona yapamazsın .. inatcı dedıgım dedıkkkk sogukturlar ... hep pohpohlayacaksın ancak ole gecım olur Not hiç sevmedıgım arkadasım aslan burcu :))) bırde en ıyı anlastıgım burclardan bırıymıs ben alttan almayayımda gor sen anlasmayı :D

• hm pohpohlama kısmı hoşuma gitti :)

Kızlar Ne Diyor 7

• İnatçı olurlar. eğer bir kere kırıldılarsa bir daha asla aynı hatayı yapmazlar. soğuk gözükürler ama aslında merhametli ve duygusaldırlar. yaptıkları işte en iyisini yapmak isterler.

0|1
    1|0
  • bi aslan burcu bayanına asla blöf yapmayın... çünkü ardına bile bakmaz gider.

0|0
    1|0
  • dis gorunuse onem verirler ilgi odagi olmayi severler ama bir okadarda monoton olabilirler (onlari tanidikca)

ama en belirgin huy; egoist olmalaridir!

0|0
    0|0
    • alla alla aksine bana iç güzellikten bahsediyor.tamam iyi bayanların her zamanki palavrası ama :)

egoist derken nasıl yani ? sen aslan burcumusun ? :)

• kendi dis gorunusune demek istedim. kendine bakar ilgi odagi olmak ister Aslan burcu kendini yukseklerde gorur mecazi anlamda.

Egoist derken; kendini dusunur. Seni dusunuyormus gibi yapar ama umrunda degilsindir. Seni kolay uzer kolayca kirbilir kendi cikarina. o demektir

ben aslan degilim ama tanidgin bircok aslan boyle,

• anladım gerçekten cok şık aslan hatunu

• ben ıkızler burcu kızıyım sevgılım aslan erkegı masallah dıyorum cok ıyı bır ınsan çok tatlı ya:) kızlarını bılkemıcem dıger erkeklerıde bılemıcem ama benım aslan yiğidim gibi kımse olamaz;) bunu ıyı bılıyorum:)

0|0
    0|0
    • aman ikizler burcu bayanııııı sıkıntı yaaaaaaaaaaa

• görmez olaydım bu kadar dengesiz bu kadar ne yaptıgınız bilmeyen . bi kadın daha tanımadım 5 dakkası 5 dakkasını tutmuyor. Bana ıyı bı tecrube oldu artık bı kız bu tarz muhabbet acıldıgında ben ıkızlerım derse koşarak uzaklaşırım yani :)

• dogru dıyosun:) walla:)

• Iyiler yahu

0|0
    0|0
  • çekilmez burçlardan bitanesi bence en azından bana göre

0|0
    3|0
  • 22 yıllık aslan burcuyum bir numarasını görmedim. Overrated.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 2sevgilim oldu. toplumda sözleri dinlensin onlarla ilgilenilsin falanda filan egosu yüksektirler bla bla... yengeçmiyim die çektim acaba kendime diye sormadan edemem

1|1
    0|0
    • :))) oo işte heh sonunda 1 tane tecrübeli arkadaş geldi. Bu burçta hatunla ilk defa karşılaştım dostum . başka söylicen onerı varsa :)

• Poh pohlama ve gösteriş severler. Hele ki toplumda eline mikrofonu alıp sahneye çıkarsan(ve benzeri örnekler) onla ilgili olursa bayılırlar. Ama ateşlidirler :)).

• İlk başta çok entellektüel çok birikimli falan görünüyorlar, sonra bir bakmışsın takoz olmuşlar..

2|0
    2|0
Yükleniyor...