Hoşlandığınız kişinin size yakınlaşmasını sağlamak için neler yapardınız ?

oturduğum semtte 17 yıldır yaşıyorum ama onu ilk kez gördüm ve çok beyendim hani derler ya insan karşısındakinin ne hissetiğini gözlerinden anlar benimnkide o cinsten ama bi türlü yakınlaşamıyoruz benden çekiniyo sanırım. size yakınlaşmasınımı sağlardınız yoksa ilk adımı hep karşı taraftanmı beklersiniz ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ilk adımı atın bi sekilde, o adım sizin icin büyük ancak insanlıgın umrunda bile olmayan bir adım olacak..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• gidip konuşmalısın en azından tanışma talebinde bulun. bunun kendini ağırdan satmakla ya da hafiflikle hiç alakası yok. bu işin kızı erkeği de olmaz eğer birşeyler hissettiysen ya da sadece beğendiysen medenice karşısına geçip tanışabilirsin. hiçbirşey kaybetmezsin aksine sonucu bi an önce görmüş olursun.

0|0
    0|0
    • en mantklı cevap veren kişisin bravooo:) ama o dedgni sen yapablyomusunki ?

• pişman olan ben olmam :)) saol yorumların için

• :) rica ederim

• hayırlısı olsun ergenim.

0|0
    0|1
  • Ona yaklaşması için fırsat ver. Mesela markette ya da başka bir yerde sık sık karşılaşıp bakışlarını arttırabilirsin. Bakışlar karşı tarafa mesa gönderir. Olumlu mesajlar gönderirsen bir zaman sonra sırılsıklam aşık olarak bile dönebilir.

0|0
    0|0
  • ne yapabilirsem

0|0
    0|0
  • agır olmalısın. karşıdan gelmeli sana istek biraz naz . biraz eda ile bilmemki !

0|0
    0|0
    • doğru ama beklemek sıkıcı :)

• aynı şirkette olunca iş daha bi kolaylaşıyo :DD

• o zaman sende bana soran o kızlar gibi hergün aynı saatte saat sor:)))

• ::)) Bekleyen insan hamle yapar

0|0
    0|0
    • ikmizde bekliyosak? :)

• o cümleyi kurmadım hiç kurmam. yorumuna bakmıyorum ;) olursa olur olmazsa anladın sen

• anladım ne bilim senin bilecegin iş ;)))))))))))))))

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...