Bir erkeğin canını nasıl yakarım ya?

yaa resmen beni kulandı ya seviyorum aşığım bitanemsin canımsın sonra ilgisiz olmaya başladı sonra tartışmalar arttı fel<n şu an bitirme noktasına geldim artık tahammül edemiyorum bu yaptıklarına inanmıyorum aşığım seviyorum demsinede canını yakıp gitmek istiyorm ömrü boyunca beni uutamasın en yapa bilirim?

Güncellemeler:
felan bende canına oluyup oyle ayrılıcam sevgısıne ınanmıyorum artık sevıyorum asıgım dıyor ama yalan bence asık olsa bu kadar uzmez benı...

sorunun devamı nası olduysa gelmemıs onun ıcın gunceleme yaptım

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Peki ne olduda senden vazgeçti.

0|0
    0|0
    • işlerı cok yogunmus vaz gecmemıs sadece cok yorgunmus yuh ya bu kadar yalan olmaz

• aman aklınız bı buna basar zaten

• Benim yapmayacağım bir davranış ama görünen köyde kılavuz istemiyor, acı ve öfke duyduğun için sadece sen göremiyorsun.

Erkekler Ne Diyor 14

• ayrılman yeterli

0|0
    0|0
  • Kadını bir meta olarak gören zihniyetten kurtulamadıktan sonra pek bir ilerleme kat edebileceğini sanmıyorum. Herşey karşılıklı, kullanılabilecek bir mal ya da hizmetmisin ki sen, beni kullandı diyorsun?

0|0
    0|0
    • ya kulandı derken duygu anlamında sex felan yok hayatımızda yanı olmadı oyle bırsey olamazda zaten ya cok sınırlıyım ıste off

• can yanması için can olması lazım lavuklarda can bulunmaz.

1|0
    0|0
  • Herkesin canı yanar. Önemli olan yolunu bulmaktır.Bulunabilecek en hızlı ve tesirli yol ise zaaflardan geçer. O kişinin zaafını bul ve ondan sonra ne yapacağına karar ver.

0|0
    0|0
  • Bu kızlardaki intikam duygusunu hiç anlamıyorum.Onun canını yakınca eline ne geçecek?O sana zorla bir şey yapmamış.Sen kendin inanmışsın.Kendi saflığının kurbanı olmuşsun, kendine ceza ver bence.

1|1
    1|0
    • e hayatımdakı en buyuk hata o kulanma derdek cınsellık felan yok yanlıs anlama olmasın o kadar da salak degılım

• İntikam, sadece kendini iyi hissetmek için bir yol...

• İyi tamam zaten cinsel anlamda anlamadım da, sonuçta çocuk sana zorla bir şey yapmamış.Sevgisine karşılık vermeyebilirdin yani.Senin elindeydi.

• Bu kullanmak sayilmaz. Sen kendini kullandirtmissin. Lafla peynir gemisi yurumuyor. Uygulamayi gormeden guvenmeyeceksin demekki bir dahaki sefer

0|0
    1|0
  • Delicesine seviş onunla sonra işin bitince komidinin üzerine bi' 50'lik bırak ve çık <3

0|1
    0|0
  • içini bilemezsin ama insan ne yaparsa kendine yapar dediğin gibi sen umrunda değlsen ne yaparsan yap üzemezsin ancak sen üzülürsün ayrılma kararını aldıysan herşey bitmiştir zaten bişey yapmak zorunda değilsin bırak kendi yoluna gitsin

0|0
    0|0
  • seninle yattı demi ondan bu kadar zoruna gitmiş senin

0|0
    0|0
    • hayır bız yatak muhabbet yapmadık bıle

• susarak en iyi can yakma şeklidir karşındaki şerefsizse afedersin g.. yırtsan gene canı yanmaz ;)

• haklısın

• TErket, arama sorma

0|0
    0|0
    • terkedıcem ama canını yakmak ıstıyorum

• e yeter zaten o ona. Kiskandirmaya calisma, adini cikarir oylel birsey yaparsan, Ugrasma, yol ver gitsin

• yo yapamam onu zaten bana yakısmaz

• intikam alma

sebepsiz terkettiğinde yeterince canı yanar

0|0
    0|0
    • bunu yaparsamda hırsımı alamıycam ama

• haklısın ya ben cok kırıldım yanlızım da aglamakıstemıyorm ama off:(

• seni çok iyi anlıyorum

bende yalnızım benimde canım cok yandı ve gerçekten mutlu olmak istiyorum

tekrar söylüyorum seni gayet iyi anlıyorum

yanlış yapma lütfen

• nası yakarsın senden hoşlanıyosa yakarsın yoksa anca kendini yakarsın

0|0
    0|0
    • kendımı yakmıycam canını yakıcam bı yolu vardır

• yok yok gel benim canımı yak hadi hiç sallamam valla ben

• onu kullandığını söle hiç sevmediğini

0|0
    0|0
    • :D senın duygularınla oynadım sadece dıyıp gıdıyım yanı:D

• ayrıl ozaman canı yanmaz onun seni sevmediği ortada

0|0
    0|0
    • Martingale seni notlarımın arasına aldım. Real - Barca maclarından sonra görüşeceğiz :)

• ama ben canını yakıp ayrılmak ıstyorum ne yapa bılırım

Kızlar Ne Diyor 4

• ver gitsin.

0|0
    0|0
  • ya aynısıno yaşıyorum çıkmaya başlamadık ama sevgili gibiydik bir kız var flörtleşiyolarmış şimdi yaptığım ne biliyor musun ikisinin de son görülmesine bakmak çevrimiçi olduklarını görmek. zoruma gidiyor çok koyuyor intikam almam lazım

0|0
    0|0
  • sei sevmeyen birinin canını asa yakamazsın.. ama gururyla oynayabilirsin..

0|0
    0|0
  • kaybedersinn öfkeyle kalkan zararla oturur bunu unutma, yoluna bak vur k.çına tekmeyi gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...