Aşkta ne derece tesadüf yaşadınız?

Arkadaşlar yaşadığınız aşklarda ne derece tesaüdflerle karşı karşıya kaldınız ? Ben ilk aşkımdı ve şuanda tek olarak yerini koruyor :) mahalle ortamındaki arkadaşlarımı ve okul ortamındaki arkadaşlarımı bile bunların haricinde pek görmezken onunla 4,5 defa karşılaşmamız ALLAH'ın hikmeti değilde ne :) üstelik birinde böyle kafa yerde onu düşünerek yürüyom sonra akfayı kaldırıyom birde bakıyom o ama nasıl şok oldum hemen yolumu değiştirdim ayrıca okul içindede çok karşılaşıyoruz ama hemen yan sınıfta ders saati hoca fotokopi çekmeye gönderiyor kapıyı açıp çıkıyorum oda tam karşımda açıp bana bakıyor abi yok böyle bir şey ya böyle çok var ama :) bunlarda işin ilginç tarafı :D peki ya sizde bu durum nasıl ?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Hemde ne tesadüf. 3 yıllık sevgilimle sanalda tanıştık. Kuzenim ayrı şehirde yaşıyor ve yaz tatilinde bizde kalıyor bende onun msninden biriyle kavga edip kendime ekliyorum. Derken kanka oluyoruz beni kuzeniyle tanıştırıyor oda.. Öyle uuzn zaman konuşuyoruz kuzeniyle derken onunda bi arkadaşı bni buluyor. O sıralar form sitemiz var tabi üye lazım. Yöneticiyle eleman arıyoruz ben alıyorum bu son tanıştığımız arkadaşı konuşmaya. sitemize üye arıyoruz falan konuyu açıyoruz oda diyor ben anlamam ama bi arkadaşım çok iyi anlıyo o işten diyip BENİMKİNİ konuşmaya alıyo ekliyorum hemen. Üye olmuyo ama 1.5 yıl msnimde kalıyor bigün facede yazıyorum msnini buluyorum facesini. Rabbim yazmışsa olurr tesadüfler sadece aracı :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Aşk, tesadüfleri sever diye boşuna dememişler :)))

0|0
    0|0
  • tesadüf diye bir şey yoktur... Hiçbir karşılaşma tesadüf değildir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...