Günün konusu :) Pendik Fener maçı ne olur?

Daha önce kupada feneri eleyen pendik yarınki maçtada bir sürpriz yaparmı ? Skor tahmini olanlar buraya lütfen :)

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• fener farklı alır maçı.5-0 olabilir.

0|0
    0|1
  • 10 dan aşağıya olmazda bizde kurtuluruz artık salatasaraylıların dilinden...

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 11

• Zorlu mücadelede ilk golü atan taraf çok büyük avantaj yakalayacaktır.Mücadelede galip tarafı belirleyecek şey, kaleciler oalcak bence, çünkü iki takımın da etkili hücum silahları var ve kalecilerin işi çok zor olacak.He ne olursa olsun, iç saha avantajıyla, Pendik 1 adım önde görünüyor.

0|1
    0|0
    • Pendik ya bu koskaca takım feneri rahat eleyebilicek kapasitesi var :))

• saçmaladığının farkındamısın..yazdıklarına kendin inanıyomusun...

• Allahım ya futboldan ne anlarsınki konuşuyosun .))

• Bir ES-ES'li olarak diyorum ki iyi olan kazansin :)

0|1
    0|0
  • 5-1 yada 5-2 diyorum ben

0|0
    0|1
  • Bu derideki galibiyet hasretini dindirirler uzun zaman sonra

0|0
    0|0
  • 4-1 fener alır. kupona ekle maç sonucu olarak. 4-6 yazsanda olur =D

tabi gönlümüz pendikten yana ama aksakallı dede böyle dedi.

0|1
    0|0
    • Fenere vericem pendik yenerse göbek atıcam :)

• şayet pendik alırsa bu maçı fenevliler y.rraa yer açıkçası. benim bi fenevliye en büyük kozum pendik çünkü =D

• Aynen kadıköyde kupa kaldırmamızdan daha çok söyledigim bi konu forza pendik :))

• ne süprizi ya :) 1000 küsür gündür yenemıyoruz dıye hırslandık :) en az 4 atarız pendiğe :)

0|1
    0|0
  • fenerbahce 0-1 pendik spor idda da oynayin bak tutuçak :)

0|1
    0|0
  • esprimi yaptıgını sanıyosun ? Bjkliysen veya gsliysen ozaman fenerle oynadıgınız ikili maçlara bakın ;).

0|0
    0|1
    • bunları okadar çok yendikki onlarda biliyorlar artık bizi tatmin edemediklerini kendilerine kuma arıyorlar pendiği bulmuşlar:))

• Fener full kadro çıkarsa yener :) yedeklerle çıkarsa 90 dakika sonucu 2- 2 maç sonucu 4-2 fenerbahçe .(Galatasaraylıyım)

0|0
    0|0
  • sürpriz olabılır

0|0
    0|0
  • tabikide fenerbahçe alır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...