Sevgilinle aileniz arasında kaldınız mı hiç?

Sevdiğiniz kızla ayrı şehirlerde çalışıyorsunuz ve evlenmek istiyorsunuz. Ancak kız arkadaşınız ailesinden ayrı yapamayacağını söyleyip sizin onun olduğu yere tayin gelmenizi istiyor. Fakat ailenizde sizin gitmenize karşı, kadın eşine tabidir diyor.. Siz olsanız ne yaparsınız? Ayrılmanın eşiğindeyim :((

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Cikis yolunu ben sana soyleyecegim ve ne olursa olsun ilerde icin rahat olacak vicdanen rahat olacaksin sonuc ne olursa olsun.

Evlenmeye karar verdiginde esin olacak kadin senin ailenin onune gecer o bir numaradir ondan sonra ailen gelir bu bir .ONCE ESIN SONRA SENIN AILEN GELIR BU BIR KURALDIR HER ZAMAN HER SARTTDA BOYLEDIR.bu bir

Gelelim senin esin olacak hanimefendiye evet oda senle evlenmeyi dusunuyorsa karar verdigi anda sen bir numarasin sen herseyden once gelmelisin ONCE SEN SONRA ESIN OLACAK HANIMEFENDININ AILESI GELMELI ...

Peki kim bunun aksini soyluyorsa otursun annesin babasinin evinde bu kadar bundan otesi yok .

PROBLEM SENIN DEDIGIN OLACAK BENIM DEDIGIM OLACAK MESELESI degil ikinizinde birbirinizin fikrine ailelerin fikrinden once karsilikli deger vermeniz olayidir

PEKI COZUM NE OLACAK :Her iki ailenin olmadigi ucuncu bir sehre gideceksiniz cunki sizin her ikinizinde varligi ailelerinizden once gelmektedir gelmelidir ezele kadar gelecektir bunu hem sen hemde esin olacak kisinin bilmesi gerekir..

Sevdigim kiz diyorsun hanimefendi seni disladi once benim ailem diyor sen dis kapidasin ,eger oyleyse o ailesinin yaninda kalsin kusura bakma.

saygilarimla

0|1
    0|0
    • üçüncü şehir olayını ikimizde kabul ediyoruz. ancak benimde ailem illaki burası başka biyer olmaz diyor. bu arada açıklayıcı ve düşünceli yorumun için teşekkürr ederim

• Asla bu dogru degil bir noktayi unuttum sizi esini ve seni aile olarak dusunursen senin ailenle iliskileri sen organize edeceksin problem cikarsa sen sorumlusun onun ailesi ile iliskileri esin idare edecek oyle siz ayri bir aile olacak surada oturun bu evde kalin su sehirde yasayin yok o bitti artik KIMSE KARISAMAZ siz ayri bir ailesiniz veya aile olacaksiniz. annene babani al karsina konus ben gidiyorum diyeceksin ben GIDIYORUM ESINEDE sende benle esin olacak kisiyle geliyorsun diyecksin ...

Kızlar Ne Diyor 1

• kızın ne iş yaptıgına bağlı

0|0
    0|0
    • eş durumundan rahatlıkla tayin isteyebileceği bir işi var

• aynı yaştasınız.. ne alaka bilmiyom ama onunda senin gibi düşünmesini çok isterdim. cevap için teşekkürr ederim

• yasadım çünkü biliorum tercih meselesi...rica ederm

Erkekler Ne Diyor 1

• Yapma be abi.Üzüldüm,fakat ailesiyle konuş bence abi.Erkek nerde kadınıda orda olmalıdır.şöyle bi durum var evlendiğinde ailesiyle birmi yaşıcaksın ? yoksa ayrı ikiniz ?

İkiniz ayrı bir evde yaşıcaksanız seninle gelmemesine izin vermemesi çok saçma.Kızlarını mı görmek istiyolar ? Gönderirsin yengeyi 5-10 günlüğüne.Oda olmadı birlikte gidersiniz.Kolaymı bu devirde iş bulupta tayin edilmek :)

Allah yardımcın olsun Haluk abi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...