Kilo vermeliyim?

Bu yaz 15 kilo vermek istiyorum diyet, spor, kür ne olursa

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla kilolusun. İdeal kilonuz 66 kg. Tuz, un ve şekeri unutun. Her gün yarım saat yürüyüş ya da hafif tempoda koşu yapın. Eğer imkanınız varsa Decathlondan sauna eşofmanı da alın. Koşu ya da yürüyüş yaparken giyin. Günde en az 2 l de su için. Kesinlikle zayıflarsınız. Sabah kahvaltısında mutlaka 1 yumurta yiyin. Çünkü uzun süre tok tutacak. Yeşilliği de fazla tüketin. Eşofman linkte : www.decathlon.com.tr/...ofman-kadn-id_8296226.html

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 3

• Canım 2 buçuk ayda 12-13 kilo verdim haftada bir kilo vermen en sağlıklısı unutma verdiğin kiloları geri almazsın çok salmazsan.
    Herşeyden önce hedefini belirle kaç kilo vereceğini ve vücut ölçülerinin kaç olmasını istediğini ona göre hesap yap.
    Diyet yaparken spor yap sıkılaşırsın fitnessa git gidemiyosan da evde yapılan çok güzel sıkılaşma hareketleri var internetten bak ve yap.
    Ekmeği tamamen kes çavdar ekmeği ye kepek ekmeği kansızlık yapar.
    Kalori hesabı yapmayı öğren günlük kalori ihtiyacını hesapla ondan 1000 kalori aşagı al günlük haftada 1-1.5 kiloya denk gelir bu.
    Şekeri ve tuzu tamamen çıkar hayatından bu gerçekten çok önemli.
    Evinde tartı bulunsun kilo verdiğini sürekli gördükçe motive olursun.
    Yemeklerine acı koy ve yeşil çay iç bunlar metabolizmanı hızlandırır yağ yakmanı kolaylaştırır ve günde en az 1.5 lt su iç ben ne yazıkki bunu yapamıyorum su içmek aklıma bile gelmiyor ama bunu yaparsan daha iyi olur senin için.
    Kolay gelsin😊

0|0
    0|0
  • bende 5 kilo versem yeterli ama veremedim daha spor en güzeli bence

0|0
    0|0
  • şok diyet ve spor uygundur

0|0
    0|0
Yükleniyor...