Protein tozları işe yarar mı kullanan varsa lütfen marka önerebilir mi?

sporu seven biriyim atletik bi vucudum var..fakat vucud yapımdan dolayı ne kadar çalışırsam çalışayım belli bi noktadan sonra daha fazla kas yapamıyorum protein tozları veya yağ yakıcılar işe yarar mı ve ne kadar zamanda etkisini görürüm.. ayrıca marka önerebilir misiniz..

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Stereoidin cinsel performans düşürdüğünü bil de. Protein tozları iyidir. Spordan yarım saat önce katı sıvı toz protein alırsan kas kütlen artar. Kürekçi bir arkadaşım antrenmandan yarım saat önce 7 tane haşlanmış yumurta yiyodu. Haşlanmış, DERİSİZ tavuk da yiyebilirsin. Protein içeren gıdalar da tüketebilirsin.

0|0
    0|0
    • Stereoidin bu ne ?

• Estğfrllh.. Bu konuyu mesajda konuşmuştuk, burda konuşunca biraz uzadı.. Ben de spor yapıyorum, spor yapan bir çevrem var. Arkadaşlarımın bir çoğu lisanslı sporcu. Şu an senin için en iyi spor -yalnız olmayacağın, profosyenel- bir yerde yüzme ile ilgilenmen. Naçizane fikrim.

• kusura bakma unutmuşum konuştuğumuzu.. tavsiyen için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Kullanıyorum, sadece destek amaçlı kullanırsan faydalıdır, ben daha 1,5 aydır kullanıyorum. Bu süreçte kas artışı olmuş ama yağ da gelmiş. Bu da sporu daha artırmam gerektiği anlamına geliyor. Özetle iyi spor yapıyor olman lazım.

Ben hem kana daha çok karıştığı için (spor sonrası) kullanıyorum, hem de kilo*2 gr protein yakalamak için saçma sapan şeyler yemek zorunda kalıyorsun ve iş hayatında kolay olmuyor. Günde 25 gr destek rahatlatıyor.

0|0
    0|0
    • saçma sapan şeylerden kastın?

• tabi ya sporumu yapıyorum. alayım mı bu ay onu? şubat ayına 3 ay var..?

• Sen bilirsin :) Ben almam ama bu ürünle ilgili değil, son kullanım tarihinin sonuna gelmiş herhangi birşeyi almam.

• weıder whey protein piyasının en kralıdır istediğin yere git araştır sana bunu söyleyecekler

0|0
    0|0
  • Zamanında ben de kullanmıştım.

Fakat önermiyorum. Doğal olmadığı için fazlasıyla karaciğerde yorulma yapar o ürünler.

Bunun yerine doğal yollardan protein alma yoluna git.

Mesela çalışmaya başlamadan önce 1-2 yumurta ye. Normal boyuttaki bir yumurtada 6 gram protein vardır.

Çiğ olarak yersen, daha çok faydasını görürsün.

0|0
    0|1
  • Tam fiyat araştırması yapıyodum valla :D

link

Optimum Nutrition'un When Gold Standartından kullanıyodum yeni bitti. Tekrar aynısından alıcam.

0|0
    0|1
    • işe yararmı diye sorarsan 3 yıl önce 56 kiloydum şimdi 87'yim. Bu süre zarfında 2-3 kutu aldım bu şekilde ve spora ara verdim 3-4 kere. Yoksa rahat 100 kilo falandım tabi kas kütlesi olarak ^^

• fiyatı ne kadar

• kilodan kiloya değişiyo. araştır biraz sana uygununu bulursun.

• Protein tozlarını bıraktıktan sonra ya da çalışmayı bıraktıktan sonra kasta sarkma yaparlar,yan etkileri var.Ne kadar çalışmana rağmen kas kütleni artıramıyorsan bunun nedeni kaslarını dinlendirmediğin içindir,sürekli yıkıyorsun kaslarını,aksine küçültürsün.

0|0
    0|1
    • ama yediklerime dikkat etmiyorum ona rağmen iyi bi vucudum var.. kasları nasıl dinlendirmemi önerirsin. bn iki günde bir çalışıyorum

• yağ yakıcılarıı denemedim ama protein tozunu kullandım, işe yarıyor çünkü kas için gerekli olan proteini o toz sağlayabiliyor ( gerçi her ne kadar yarıyor desekte yapay bişey olduğu için, kesinlikle bi' zararı vardır)

0|0
    0|2
  • doğal yolu daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...