Göbek ve yanlarımı eritmek istiyorum. Şekil vermek istiyorum. Fikir verirmisiniz ne yapmalıyım evde kendimce?

Kilomda yok aslında ama yanlarım var ve azcık göbek. Ne yapabilirim evde kendimce?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik ve diğer karın kaslarını çalıştıran egzersizler o bölgedeki yağları yakmaya yardımcı olmaz şunu bir şuraya koyayım da öyle bir hataya düşme :)

0|0
    0|0
    • ne yardımcı olur peki

• Kardiyo çalışması yani tempolu yürüşüş, koşu. Yanlar için özellikle bisiklet tavsiye ederim. Bunları düzenli yapılmalı buna ek olarak beslenme düzenine dikkat edilmeli sağlıklı yağlar derinin esnemesine yardımcı olur böylece daha çabuk toparlanır bundan kastım zeytinyağı tabiki ama azami miktarda. Karbonhidrad olabildiğince az tüketilmeli şeker minimuma inmeli. Yanlar için ayrıca yapılıcak dumbell egzersizleri de var bikaç şekilde bunların youtube da açıklamalı anlatımları da var. Mekik kasları büyütür üzerinde yağ tabakası varsa kaslar belli olmaz sadece daha şiş görünür. Mekik tabiki her şekilde yapılmalı ve diğer karın hareketleri de öyle ama bunun yanında kardiyo çalışması şart hatlar için

• Kardiyo çalışmasına bakıcam internetten. Yemeklerede dikkat edicem. Ayrıca bisikletin ne gibi yararı var. Ayrıca yanlar için kaç kg başlamalıyım ve günde kaçar kere?

Erkekler Ne Diyor 2

• Mekik çek bnce. Bide yere otur ayaklarını uzat bir sağa dön ellerini sağ tarafına yere koy ve aynısını sola da yap. O da etkili

0|0
    0|0
  • Mekık çek :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...