Erkekler, evlenmek için erken diye düşünüp uzak durması normal mi?

diyelim hoşlandığınız biri var ve içinizden onunla evlenmeyi düşünüyorsunuz fakat daha henüz evlenmek için erken olduğunu düşünüyorsunuz (olduğunuz yaşlardaki birliktelikler ciddi sonuçlanamz diye düşünüyorsunuz, bunu kendisi ima etmişti) kızın ama ondan hoşlandığınızdan haberi yok haftanın 5 günü ama karşılaşıyorsunuz unide (ortak derslerinizde var) ve şu anda son senemiz

siz şimdi o kıza nasıl davranırsınız, fazla umursamıyormuş gbi uzak hatta soğuk davranması normalmı araya mesafe koyuyor sanki aslında her kızla fazla muhabbeti olmayan biri mecbur olmadıkça benimle konuşmuyor diyelim hatta selam bile vermiyor ama diğer kızlarla yine şakalaşıyor,

siz onun yerinde olsanız ne düşünürdünüz siz nasıl davranırdınız ve bahsettiğim kişi neden öyle davranıyor olabilir?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır tam aksine bir an önce evlenmek isterim :)

0|0
    0|0
    • ama henüz erken oldugunu düsün

• sende var derken ?

• öylesine dedimmm:) ee naptin görüşmiyeli.

Erkekler Ne Diyor 7

• Demek ki kendini hazır hissetmiyor biraz zaman tanımalısınız birbirinize ne zaman tam hazır hissederseniz o zaman evliliğe adım atın ki bir ömür sürsün.. davranışa gelirsek ilgisiz olmazdım ancak bu durumda hep konuyu değiştirirdim..

0|0
    0|0
    • sevgili degiliz onu sadece okuldan taniyorum ama benim gibi birisinle evlenmek istedigini bir kere ima etti yani benden bahsetmedi ama bende bulunan bir kac özellikden bahsetti diyelim

• aynen dedigin gibi bakalim nolcak :)

• Normal erkek sewdigi bayanı rahat şartlarda yaşatmak ister kariyer geliştirmek ister falanı filanı geç oluyor :D

0|0
    0|0
    • iyide ilerde ciddi düşündüğü bir kızla zamanı daha gelmedi diye uzak dururmu gördüğünde selam bile vermicek bir şekilde...bakmıyor etmiyor bildiğin umursamıyor (sevgili değiliz)

• ev,araba,iş,güç offf of

0|0
    0|0
  • sorumluluk almakg*tistiyo biraz çağımızda güven şart

0|0
    0|0
  • evet normal bence.

0|0
    0|0
  • zamanı beklemek gerek art niyet aramamak lazım

0|0
    0|0
    • yani ban karşı olan tavrı normaldir diyosun ?

• Evlilik ha deyince olabilecek bişi değil ya çok zor bişi bence sorumluluk var bi kere işin içinde

0|0
    0|0
    • tamam haklisin ama bir sey sorcam soru detayini okudunmu :)...ben aslinda baska bir sey soruyorum...sen mesela henüz erken oldugunu düsündügün icin hoslandigin kiza uzak baya mesafeli davranirmisin ?

• Sana 'evlenmek için daha çok erken' falan diosa seninle o an için evllenmeyi kesinlikle düşümüyo demektir,ilerde fikri değişir mi bilemem o da düşük ihtimal.Eğer erkek cidden çoook seviyorsa her dakka evlilikten bahseder.

• sevgili degiliz ama sadece sinif arkadasi gibi bir sey

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...