Felipe Melo Galatasaray'dan İntere Transfer Olacak Haberlerini Nasıl Karşılıyorsunuz?

Bu iddialar neden çıkıyor şaşırıyorum Webaslandaki yorumları görünce dahada şaşırıyorum. Melo için bazı taraftarlar misyonunu doldurdu falan diyorlar daha başka şeyler söyleyenlerde varda neyse. Arkadaşlar bu adam bizim zor zamanlarımızda ayakta kalan oyunculardan birisiydi bazıları formayı
çıkartırken Melo bu formanın ne kadar değerli olduğunu mucadelesi ve oyunuyla gösterdi. Elbette Melo 2012 deki Melo değil ama kabul edelimki 2012 de ve hala şu anda kadroda oyunculardan Semih dışında formunu koruyan oyuncuda yok. Bende kadroda değişime gidilmesini düşünüyorum Şampiyonluk aldatmasın bizi ortada çok iyi oynayan bir Galatasaray yok özellikle Şampiyonlar Ligi'nde şahsen benim bir sene daha başarız olmaya tahammülüm yok fakat bu değişim Melo üzerinden olmamalı.
Bilmiyorum ama İnter haberleri ciddi gibi duruyor ama umuyorimki Melo gitmez siz nasıl karşılıyorsunuz bu haberleri?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gitmesinden yana degilim futbolu biliyor cok iyi bir kesici zaman zaman golde atiyor ileride cikiyor ki zaten kiralik diye biliyorum dursun bitene kadar sonra dusunulur yekta gitsin derim ama melo o tarz bir oyuncu degil bu senede brasil altin karmadina secildi en kotu ihtimal giderse yeri mutlaka dolmali dejong deniyor ama dostum daha bu transfer doneminde cok oyuncu gelir gider hep yaziliyor ciziliyor :)

1|1
    0|0
    • Yok kiralık değil bonservisi bizde. Benim kızdığım nokta Melo gibi bir oyuncu nasıl bu kadar gözden çıkartılıyor ben buna kızıyorum. Takımda en az Melo kadar para alan Hamit ve Selçuk Melodan dahamı iyi oynuyor. Bu adam geçen sene Sneijder ve Muslerayla birlikte ayakta kalan üç oyuncudan biriydi.

• Selçuk Hamit Melo üçüde kalmalı bence tecrübeli oyuncular Meloda kalsın bonserviside bizdeyse zaten iş GS de bitiyor.

Kızlar Ne Diyor 4

• Gitmemesinden yanayim

0|1
    0|0
    • Gitse kimi oynayacaklar merak ediyorum

• Melo dedigin hirstir. bir macta performansi dusuk bile olsa rakibin cekincesidir korkusudur. Adi yeter.

• Bazı oyuncular vardır değeri gittikten sonra anlaşılır. Melo da böyle bir oyuncu olacak.

• Bende cok gordum haberlerde de gitmemeli bence 4 yıldır bizde 3 sampiyonluk gördü ki katkısı çok. Hadi gitti diyelim onun gibisini bulmak cok zor olur öyle hirslisini taraftara kendisini sevdireni bulamazlar bence

1|1
    0|0
  • MELO'disiz şarkı olmaz.

Kesinlikle gitmemesinden yanayım.

0|0
    0|0
  • Melo giderse Hakan Çalhanoğlunu alırız defansifden çok daha çok gol atan bir orta saha olur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sana katılıyorum sneijder muslera melo satılmaması lazım diğer mevkilerde de seviye yükseltmek gerek

0|1
    0|0
  • olsun vaadi dolmuştu artık.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle gitmeli TR ligi ölçü değil. Deplasmands ounamayan yildizlar artik Uclde bile kötü oynuyor halbuki eskiden değerleri artsin diye yuvoynarlsrdi Melo geldiğinden beri 2, 3 ucl macinda iyi oynamistir sadece ama genede kalitelu bir topcu. Alex song , Mbia , Muntari tarzi oyuncu lazim.

0|0
    0|0
    • Şampiyonlar Ligi'nde bu sene en iyi oyuncular Melo ve Sneijderdi. Geçen senede Yine Drogba Sneijder ve Meloydu. Acaba Selçuk hangi CL maçında iyi oynadıda Meloya laf atıyorsunuz

• Selçuk Avrupada ön plana çıkıyormu peki? Konu Melo olabilir ama sen yeni bir yapılanmadan bahsediyorsun ama Melo ya gelen birçok oyuncuyu pas geçip Meloya laf atıyorsun. Böyle yapilanma olurmu? Geçen sene Drogbayada gitsin dediler ve gitti onun yerine gelenleride gördük.

• Drogba kalsin doye sporxden ve twitter ve gercek hayatta yalvardim. Kardesim konu Melo uzatma, tabi ki Melo en iyi 3. Oyuncumuz ama gitmesi daha hayirli gibi onun büyük hayraniyim uclde Terimle ilk gruptan çıktığımızda iyi oynuyodu defansif anlamda rakipler kolay diye ama gercek GS tirtmis Avrupada bunu da gorduk yani , neden bir Sevilla , Olympiakos , Porto hatta Apoel gibi sistemimiz olmuyo cok kötü defans yapiyoz goller yiyoruz ve cok komik goller kaciriyoz burak gibilerle..

Yükleniyor...