Abim dedi ki 'artık bu bilgisayarda bir program yaptım attığın adımdan haberim olacak' böyle bir program var mı?

selamün aleyküm arkadaşlar bilgisayarda yapılan herşeyi girilen siteleri yazışmaları kaydeden bir program varmış video gibi izlenile biliyormuş abim öyle dedi yani benimde arkadaşlarım var yazışıyorum özel olarak abimin veya başkasının görmemesi lazım o programı bulup silmem lazım veya onu etkisiz hale getirebilirmiyim buna cevap istiyorum lütfen size gövendim yardım edebilirsiniz diye daha demin açtım üyeliğimi lütfen bilen yazsın bir cevap yardım edin lütfennn ! :((

Güncellemeler:
ahahaha :DDD @floydian8 çok komiksin d:DDD

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Slm ben abin,

Ağzını burnunu yırtarım kız senin. Akşam eve geleyim ayağındaki patikleri sokacağım ağzına, belinde kıracağım oklavayı seni salça kokulu bıdık!1!11!1!BİR

2|2
    2|1
  • Keylogger denen naneden kurmuştur. Ya bilgisayarı formatla ya da bir anti keylogger ile bilgisayarı tara.

1|0
    0|0
  • Her türlü amaç için program yazılabilir. Abin blöf de yapıyor olabilir, gerçekten tüm yapılanları kaydeden (loglayan) bir programda yüklemiş olabilir. Yüklediği programın adını bilmeden birşey yapamazsın yapsan da abin anlar.

0|0
    0|0
  • doru bılgısayarının içinde bulamazsın gizli bir program girdiğin heryer ızledığın herşey hatta facebook emaıl gibi sıtelere gıış yaparken kullandığın şifre dahıl programı kurn kişiye iletiliyor

0|0
    0|0
  • Keyloger programları mevcut

O kurmuşsa sende bunları öğrenip stand by konumuna getirebilirsin

Kekledini düşünüyorsan cpu ölçer programlarla bak pc ye cpu değerleri yüksekse trojandan dolayıdır program kurulmuştur

1|0
    0|0
  • kesinlikle var. o işleri bırakalı oldu baya benim gözümle gördüğüm ve kullandığım klavyede bastığın her tuşu kaydeden program var. video olarak kaydeden program da olabilir neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Trial versiyon bi program kurmuştur..

Klavye hareketlerinden, görüntülediğin sayfalara kadar hepsi bir dosyada toplanır program sayesinde.

O dosyayı bul, temizle her gün..

0|0
    0|0
  • evet var, görüntü kayıtlarını, klavye karakterlerini birbir kayıt eden program var.

0|0
    2|0
    • bu sorunu ortadan kaldırabilirim fakat bunu yapmam. abin seni takip etsin, abilik görevini yerine getirsin xD

• Dünya etrafımda dönüyor,ondan olmasın sakın? dgfjhsga ((=

• nickin çekingen ama ağzın hiç böyle demiyo :D dünya işi gücü bıraktı senin etrafında döncek dimi xD

• var.hatta dünyanın diğer ucundan bile ne yaptığını görebilir.

sıçtın:D

0|1
    0|0
    • yaaa ooooff :D

• valla bak:D

diyelimki abd ye gitti:D oradan bile sen bilgisayarda iken müdahale eder..

• Cannabis@ Mesela bak, kaşlarını alıyosun abi cımbızla. Görüyorum buradan.. :)

• kızzzzzz senin ne işin var burda :@

1|0
    0|0
  • Evet böyle bir program var

0|0
    0|0
    • www.turkhackteam.net/trojan-ve-virusler/725455-bilgisayarinizda-kim-neler-yapmis-ogrenin.html

bu siteye bi göz at.sorunun cevabı var.

• şimdi sana cevap yazsak abinle tanışma imkanımız olur mu acaba?

0|0
    0|0
    • neden ki :D

• üff :DD ne kdr gıcıksın yaa :D

• doğrudur vardır dikkatli ol

0|0
    0|0
  • Doğru var...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evet, o tarz programlar var. hiç kullanmadığım için detaylarını bilmiyorum ama internette o programların nasıl bulunup defedilebileceklerine dair şöyle güzel bir anlatım buldum:

link

ayarı kaçmış tüm abilere selamlar...

0|1
    0|0
  • Evet, var.

0|0
    0|0
  • Şu kızçenin abisi;

Kızın turşusunu mu kuracaksın bak eziğin teki olur rahat bırak kızı bence :))

0|0
    0|1
  • Haha,güzel keklemiş seni abin.

Olabilme ihtimali kaç ya bu programın? o_O..

dhgfgsd ((=

0|2
    5|2
  • Babana sıkayet et abım baske sıtelere gırıyor gördüm dee..toptan kurtulun..:D

0|0
    0|0
  • gizlinin abisi merhaba.

sikma canini su kizcagizin. az nefes alsin birak.

okur nasilsa :D.

0|0
    0|0
    • eheheh abiii duyyy bna hak vernelere de baak senn :D

Yükleniyor...