En uygun konut kredisi veren banka hangisi?

arkadaşlar ev arıyodum buldum fakat bir kısmını kredi çekicem kredi için en uygun vade oranı veren banka hangisi yardımcı olabilecek varsa sevinirim

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım hiç kredi işine girme bence cünkü öyle bir sözleşmenin altına imza atıyorsunki bankanın eline 10 15 20 25 sene düşüyorsun oda yetmedi bankanın senden istediği siğortaları hersene yaptırmak zorundasın dask hayat sigortası ve ferdi kaza siğortasıda daihl 3 ay ödeyeme hem aldıgın evin elinden gidiyor hemde binbir zahnet edipte ödediğin taksitlerin boşuna hem parandan hemde emeğinden olursun sık dişini bir 10 sene para biriktir eşinde girsin işe oda destek olsun peşin para alın evinizi oturum oda olmadı alın bir mustakil evlik arsa zamanla içini dışını yaptırısın 2 3 katlı evin olur boşun kredi işine giripte faiz yüküne kalma

0|1
    0|0
    • kardeşim düşüncen için teşekkür ederim ama artık müstakil evler bu kat karşılığı alan mütahitlerin yüzünden en az 3 daire parası olmuş başka çaremiz yok maalesef

• eyvallah ama sen beni dinle zararlı cıkmazsın

• ok iyi akşamlar

Kızlar Ne Diyor 3

• link yardımcı olur umarım.Burdan hesaplayabilirsin.

1|0
    0|0
  • tabi faiz de alalım

sistem zorluyor içki de içelim, zina da yapalım ne yani nefsimiz zorluyor

azcık çalalım da, göz hakkı

zenginde var bizde niye yok o zaman hırsızlık da mübah

gıybet de yapalım hakkediyorlar

düşünce tarzı bu olursa her yol paris

ben katılım kurumlarından bahsetmedim ki?

kim demiş gidip onlardan borc para alın diye? ben onu da araştırdım aynı şey

ve caiz olmadıgı zaten yazıyor her yerde

soruyu soranın islama meyli var, adam allahtan korkuyor

önemsiyor yani haramı helali

e o zaman ona bunları hatırlatıcaz ki, islamda kötülükten alıkoymak iyilige davet emredilmiştir

yani faizle kredi ödemekle kime kötülük ediyor dersen, kendine ve ailesine eder...

kendi kendini zor duruma düşürür

sonra yunus peygamber gibi la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin der

bunu mu istiyorsunuz?

sorunun sahibi kafir olsa, abuk bi cevap verse islamı önemsemese elbette dünya onun için

cennetrir der peşini bırakırım

ama önemsiyor demek ki mümin

bu yüzden hatırlatıcam gerçekleri ki, zarar görmesin

bu onun sınavı, konuyu açtı ben de gerçekleri hatırlattım

ya gider kredi çeker, ya da duasını eder allah bir kapı açar

bu kadar alemler yaratanın herhalde bir kula bir kapı acacak gücü var

kimse allaha güvenmiyor allah soyut bir kavram olmuş bunlar için

0|2
    2|2
    • kredi çekmesse ev alamayacak ne saçmalıyorsunuz siz? ben bunun dinen kötü bir yanı olduguna inanmıyorum kredi almanın nesi günah olsunn... sonucta bu krediyi veren senin beklemeden birşey almanı sağlayan ve geri ödemede parçalara böölen kurumunda giderleri var faiz olmak zorunda... babasının hayrına tanımadığı birine kim para verirki?

• soran faizsiz ev alma imkanımız varsa söyle o zaman öyle yapalım.

• sen buradakileri dinle

git kredini çek sonra bu sözlerimi düşünürsün

ben sana yolu gösterdim daha ne diyeyim

fe se yekfike humullahu ve huves semi'ul alim vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim

• kardeşim selamlar

inşallah en iyisini alırsınız

yalnız size birşey hatırlatim, faiz alan da veren de dertten kurtulmuyor

benim babam kredi cekti, maası olmasına ragmen şu an sürüm sürüm sürünüyoruz

anlatamayacagım kadar kötü işler geldi başımıza

maalesef, allahın hudutlarının dısına kendı aklımızla cıkınca basa bu ısler geliyor

Faiz alan ve veren peygambere ve Allaha savas acmak gibidir diye bir hadis var sanırım hadisti

gerçekten insan yaşayınca anlıyor, allah ıstemezse kapılar oyle kapanır

oyle extra masraflar cıkar oyle ısler gelır kı basa

cektikce cekersiniz...

bence kredi cekmeyin, ha nerden gelcek derseniz allah cok kapılar açar siz bi allaha güvenin

kredi cekmenizi önermiyorum kardeşim...

dua verim onu okuyun ,inşallah bi fırsat cıkıcak karsınıza

170 ayetel kursı ıle sonrasında ali imran 26-27. ayetleri birlikte okuyun inşallah allah rızası için

duanızı edin

0|1
    0|0
    • gerçekten çok anlamlı bir konu paylaşmışsın eline sağlık. ama öyle bi devireyizki bi faturayı 2 gün geçirsen faiz biniyo ne yapsan faiz heryerde karşına çıkyo eskiden senet yaparlardı öderdin şimdi bankalar kredi veriyo diye kimse taksitte yapmıyo faizi insanların hayaının bir parçası yapanlara lanet olsun

• se akıllan tanımadıgın ınsanlara iftira edip karı kızla yedi diyorsun, parayı başkasının borcu için çektik ödemedi, ne karı kızı? sana her yol paris herkesi kendi ahlak ve inanc duzeyınde sanıyorsun karı kız sende mübah galiba?

evet her işe dini karıştırıcaz çünkü din zaten yaşam şekli demektir, müslüman için dinin olmadıg bir alan yok, ha kendini hesabına gelince müslüman sayıp, emirler nefsinin gücüne gidince ulan her ise dini karıstırıyorsunuz diyenlerin imani durumu ortada..ona yorum yapmam

• idareeder +1

Erkekler Ne Diyor 10

• Yapıkrediye git hocam. şu sıralar 0,84 e kadar düşmüş olması lazım. ben 0,94ten aldım 5 senelik 63750 lira kredi kullandım. 19 bin faiz ödeyeceğim. Güzel yani... 1391 lira ödüyorum her ay.

0|1
    0|0
  • Ben yakın zamanda çektim öncelikle Halkbankası derim...

Neden dersen devlet bankası ve memur işi yani olur olmaz üzerinden komisyon almak için yalanlar söyleyip sonradan da insandışı muamele görmüyorsun ve ekstraları diğerleri gibi değil. Expertiz ücreti, dosya masrafı, sigorta vb. Bu arada bütün bankalarla görüşmeni sonrada karar kılacağın iki banka arasında ortamı ateşlemeni tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • DDM'i öneririm. Düzenli geliriniz varsa sık öde az öde seçeneği ile toplamda ödediğiniz tutarı ciddi azaltabiliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Ailebank ı tercih edebiliyorsan daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • aga araştırırsan çok düşük faizli bankalar var ben 3 kez çektim kredi.ama ing ve halk bankasının ki çok dşük

0|0
    0|0
    • SAOL AGA HALKBANK TAN ÇEKİCEM GALİBA EN UYGUN O GÖRÜNÜYO

• sen bilirsin aga..ing bank ta iyi ama halk bankası son çalıştıgın yerde 1 yıl yıllık sigorta doldurmuş olman şartını istiyor

• Param nakit bende alacak ev bulamiyorum soyle karsi yakada fiyati sisirilmemis hakkinin ederi vi ev olsa dadindan yenmeyecek...

0|0
    0|0
  • Şekerbank bi ara 30 yıla kadar vade yapıyordu. bir de son zamanlarda en hesaplı gelen iki banka var teb ve ing netteki bilgiler yanıltıcı kesinlikle şubelere danışmalısın.

0|0
    0|0
  • iş bankası

0|0
    0|0
  • burdan dogru bılgı alamazsın şübelere.

0|0
    0|0
  • Herşey dahil dusununce Denizbank diye bılyıorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...