10 Haziran'da Çankırıspor futbol kulübünün yönetim kurulu toplantısı var ama bu toplantıya beni de çağırıyor lar. Gitmelimiyim sizce?

10 Haziran'da Çankırıspor futbol kulübünün yönetim kurulu toplantısı var ama bu toplantıya beni de çağırıyor lar. Gitmelimiyim sizce?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Mahmut abi sen misin?

0|0
    0|0
    • Mahmut abi şakası kötü olmuyor mu?

• İzmirde doğmuş olabilirim ama aslen çankırılıyım. Her fırsat buldugum zaman cankiriya gidiyorum. Önceden kuzenim çankırıspor yönetim kurulundaydı o ayrılınca face üzerinden takıma hayran sayfası açtım ve kulübe verdiğin desteklerden dolayi yönetim kuruluna davet edildim.

• yönetim kuruluna almayacaklar bu durumda sadece davet. ( YK seçimle oluyor).
      Uygun bir vakitte gezmeye gittiğinde uğrarsın.

En İyi Kız Görüşü

• Eğer sevdiğin bir şey konuşuluyorsa gitmelisin fıstık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• git tabi kesin

0|0
    0|0
  • Gitme bosuna zaman kaybi (:

0|0
    0|0
  • Git Ronaldo'yu getirirsin belki.

0|0
    0|0
    • Ronaldo'yu değil ama eski fb'nin altyapısında oynayan metincan cici'yi getirdik ama kulüp küme düşünce kulübü terketti

• Bence darbe yapın

• Darbe yapmamıza gerek yok ki. Umarim yeni aday olan kişi seçilir

• ahah:)))
    git farklılık olsun:)))))

0|0
    0|0
  • ayy, ergen :)

0|0
    1|0
  • Seni neden çağırıyorlar?

0|0
    0|0
    • Önceden kuzenim o takımda yönetim kurulu üyesiydi o ayrılınca takıma hayran sayfası açtım da kulübün yönetim kuruluna girmemi istiyorlar

• gıt tabıkı

0|0
    0|0
  • Çankırılımısın toprağım 😄

0|0
    0|0
  • harun abi?

0|0
    0|0
  • niye çağırıyolar üyeysen davetiye varsa git

0|0
    0|0
    • Üye değilim önceden kuzenim takımın yönetim kurulunday dı o ayrılınca takıma hayran sayfası açtım, açtığım sayfası ve verdiğim destekleri çok beğenmisler yönetim kuruluna girmemi istiyorlar. DavetI telefon ederek çağırdı lar

• Git git bir sen eksiksin

0|0
    0|0
  • bence git hemşo bende orda olacammmmmmmmm

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum hemşo. İstediğin zaman kulübe gel dediler ama sosyal projemle çakısırsa biraz zor gelmem. Gelmem siyasi açıdan da sıkıntı olabilir

Kızlar Ne Diyor 1

• Gitmelisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...