Lunaparkta penaltı çekicez top hileli biliyorum çözümü nedir?

Kesinlikle para ve sigara için değil arkadaşlarla eğlencesine çekicez sadece en çok gol atan kazanacak aramızdan. Şimdi sorun şu ben daha önce çekenleri gördüm 1. penaltı hep gol giriyor fakat 2. de ise kadın topu değişik bir şekilde zemine koyuyor ve kişi istediği vuruşu yapamıyor. Bildiğimiz üzere pis burun yasak. Ayak içi vurulacak lakin top hileli söylentilere göre civa mı ne öyle bir şey var mış. Bazen çok alçaktan ya da yukarıdan gidiyor amaç bu taktik ne onu öğrenmem lazım adam veya kadın o topu koydu 2. de mesela hileli olacağı belli hangi şekilde koyarsa topa nasıl vurmalıyım yavaş veya hızlı? Tarif eder misiniz bilen var mı?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Pis burun vur sakin falso verme :D

0|1
    0|0
    • Yasak pis burun :D

• Yasak çektirmiyorlar kaç kez izledim pis burun kabul etmiyorlar :D

• Ne diyim ama is falso verince bitiyo falso verme geriekirse topu ufleyerek sok falso verme yeter topa :D

• Adamın derdine bak ya

0|0
    0|1
  • Nasil hileli

0|1
    0|0
    • Civa mı ne varmış mesela kadın koyuyor sen boş kaleye penaltı çekicen ya topa hafif dokunsan bile uçuyor resmen. ya da anında yere değiyor havadan çekmek istesen bile. İstediğin gibi çekemiyorsun yani 2. penaltıyı.

• Anladim hic denememistim denemem saolasin

• topu al yerden bir elle şöyle kendin koy önemli olan hileli olması değil hilenin ne yaptığı atıyorum falso aldırıyor sende ona göre vuracaksın panenka vur bende daha önce denk geldim kale bile yamuktu ama 10 gün tatile gittiğim yerde sigaraya para vermedim topun içinde ne olursa olsun yerden güzelce en köşeye vurursan bişey değiştirmez yönünü

0|1
    0|0
Yükleniyor...