Çoğumuz seviyoruz bence ama en çok hangisini?

Müzik çoğumuz için vazgeçilmez bi parçası hayatın. Herkes farklı tarzları sever ama Duman grubunu seven bir sürü kişi vardır burada eminim,Kaan'ın sesinden diinlediğimiz o muazzam parçalar kimilerimiz için açılan bazı yaralara tuz biber olmuştur hatta belki. İşte bende bunu merak ettim, Duman'ın en sevdiğiniz parçası hangisi ve neden ?

(mesela benim için Yanıbaşımdan ve Bal apayrıdır, sevdiğimi bilerek kovaladığım için yanımdan ve Bal ı hiç bir konserinde söylemeyen Kaan'ın tesadufen bıraz melodısını bı konserde çalmasından dolayı)

Yorumlarınızı bekliyoruum :))

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Trance,electro ve tiesto reyiz,vur de vuralım,öl de ölelim tiesto reyiz.

0|0
    1|0
  • o bir sürü kişi içinde değilim ne güzel..

0|0
    0|0
  • ah,aman aman

0|0
    0|0
  • hiç dinlemedim nedense

0|0
    0|0
  • Bal'ı İstanbul Üniversitesi, Bi' Dolu Fest'te söyledi.

0|0
    0|0
    • yakın zamanda olan festivalde di mi :/ öküz sevgilime gidelim demiştim tüh..

• Evet 1,5 ay önce falandı.

• evlat ayrımı yapmayın bence apayrı sevilir çocuklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• link dinlemem ben grubu ama bu sarkıyı güzel söyluyor..

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • Duman, türkiyedeki amatör rock gruplarının insanlara kendilerini dinlettirebilmek için kaliteli şarkılar yerine popüler türkçe rock çalmalarından öte gidemeyecek benim düşünceme göre. Türkiyede daha kaliteli rock müzik ustaları varken benim fazla itimadım yok dumana. Konserler için her gruptan (arabeskçisinden rapçisine ) insana kendini dinlettirebilirler mi, evet.Ama efsane bir grup olmaları bu müzikle imkansız.

0|0
    0|0
    • belki dediğin gibi kaliteli gerçek anlamda rock yapan daha iyi gruplar vardır evet ama insanın içine işliyorsa parçaları,türü ne olursa olsun bence efsanedir zaten

• Efsane dediğimiz şey çok farklı bir şey yıllar sonra hatırlanacak, dünya çapında (çok olmasa bile ) hayranları olacak gruplar sanatçılar.Belki çok insan bilmiyordur ama o kadar başarılıdır ki o müzik çevresi içinde unutulmazdır.Yavuz Çetin gibi mesela... Dumana karşı o kadar katı değilim dinleyen dinler yani müzik kalitesi bazen her şey demek değildir sonuçta, biz müzik kalitesiyle ruhunu birleştirenleri savunsak da. Biraz da her amatör konserde duymaktan sıkıldım sanırım ama saygı duyarım.

• Duman - Yürekten link

Duman - Ah link

Duman - Helal Olsun link

Gayet etkili!

0|1
    0|0
  • link en çok bunu

link

link

0|0
    0|0
  • Ah link