Müdürünüz kendisiyle özel yemeğe çıkmadığınız takdirde, istifa dilekçenizi istiyor! Ne yapmalı? nasıl olmalı?

Nasıl soracağımı bile bilemiyorum...

Çalıştığınız firmada ki kamuya hitap eden, dolgun maaşı olan, ha deyince çıkamayacağınız...

Karakterini beğenmediğiniz, iş dışında diyoloğa girmediğiniz, müdürünüz var..

Israrla (tüm antipatik tavırlanıza rağmen) "eve bırakayım" "odama gel konuşmamız lazım" deyip, saçma sapan espriler yapıp ottan .oktan sebeplerden konuşan bu müdür, en sonunda iş ortamında "kendisiyle bizzat alakadarım" deyip, sizden habersiz işler yapmakla kalmayıp, kendisiyle özel yemeğe çıkmadığınız takdirde, istifa dilekçenizi istiyor !

Güncellemeler:
bazılarının postu (her yerde eli kolu olanlar var) kalın oluyo ! bazen olduramıyosun bazı şeyleri.. ne o yemeğe gitmek ne istifa etmek işime gelmiyo ama nasıl çıkılır işin içinden ben bile şaşırdım.. teşekkürler yorumlarınız için.
dün ailece toplandık, gerekeni düşündük biz. işe gitmiyorum. gerekçe raporu istenildiğinde, durumu izah edip, gereken açıklamayı yapıcam.

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• Çok basit bir insan,böyle bir şey olursa iş kanunu ve diğer kamu personel kanunu açık ve nettir,haklarınızı iyi bilirseniz,bir şey yapamaz,böyle bir teklif eder ve sizde istemiyorsanız ses kaydı alıp,baglı bulundugunuz yere şikayet edin yada savcılıga suç duyurusunda bulunun,bunu adı açıkça mopıng,baskı demek,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• müdürün canı sağolsun

1|0
    0|0
    • kurtlamayın beniiii hem 'aidos amigoo' dedik biz şahs-ı muhtereme akıllımm

• Hastalanma ayağına bi doktor arkadaşından çakma bi rapor alırsın hastaım filan şeklinde bi kerelik geçiştir sonra hiç bulamadıysan akraban tanıdık filan yoksa tinerci çocklar olur git ellerine bi kutu tiner tutuştur kılıksızı hiç ederler ;)

1|0
    0|0
  • O müdürdü sanırım bize ruhsat vermediydi i*netor:S

1|0
    0|0
    • olabilir :) farklı birimdeyim bende zaten.. bazen pişman oluyorum böyle zört diye açınca böyle konuları da neyse...

• şimdiden geçmiş olsun :)

• teşekkür:)

• böylesini dövmek farz nerde bu vatandaş il olarak

1|0
    0|0
    • İst. da :) hahay.. ne o organize mi olcaksın ?

• burdan her türlü emaneti lojistik destek olarak gönderebilirm. otobüse veririm kargo ederim. ama bence o müdürün üstü vatandaş kimse ona şikayet etmendede fayda var.

• eeee son durum ne merak ettim :))

• Şikayet dilekçesi yazmalısın. Herkes haddini bilmeli.

Müdürlerin başınıza diktatör kesilmesine izin vermeyin. Müdürseniz de müdürlüğünüzü bilin.

1|1
    0|0
  • istifa dilekçesi? bence şikayet dilekçesi daha iyi olur. öyle ya, günümüzde durakta beğendiği kıza telefon numarasını yazıp veren, seninle tanışmak istiyorum diyen çocuğa bile 2 yıl ile 8 yıl arası hapis isteniyor...

0|0
    0|0
  • link Bence bunu yap.

1|0
    0|0

• Bir şahitle birlikte açıpta kazanamayacağın dava yok. Uğraşmak istiyorsan bu yola git, istemiyorsanda bu adam seni rahat bırakmaz, bıraksa bile iş yaşamını sana zindan eder. Kolay gelsin

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Patron o kendine yakışanı yap. Paradan daha önemli şeyler var bu hayatta.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle istifa dilekçesi verme niye kendi ayağınla tıpış tıpış gidesinki yiyosa işten çıkarsın bol bol tazminat yersin.

Ayrıca bu işyerinde müdürün bi güzel dedikodusunu çıkarabilirsin kendisi istifa etmek zorunda kalır. Olmadı müdürün üstü vardır mutlaka ona şikayet dilekçesi verebilirsin.

0|1
    0|0
    • belirttim zaten bende :) gitmiyorum işe. yayıla yayıla bekliyorum evde :)

• en iyisini yapıyorsun :)

• Hemen bir gizli kameralı ses kaydeden saat alıyosun.O sana asılırken kameraya çekiyorsun.Sonra maddi manevi tazminat davası açıp oradan kazandığın parayla müdür için bir veda gecesi düzenleyip bütün iş arkadaşlarını davet ediyorsun.Güven bana,kadına taciz ABD başkanını bile iktidardan düşürdü ;)

2|0
    0|0
  • .erefsizmiş sizin müdürde...

1|0
    0|0
  • Bırak kendi çıkarsın.

1|0
    0|0
  • İşe git haklıyken haksız duruma düşme. Ama eşine durumu anlatacağını ve dilekçe ile şikayet edeceğini bildir densize.

0|0
    0|0
  • yahu... sana karşı kabaran bişi var sanırım :)

0|0
    2|0
    • kabaran olmaz mı tabii ki var. e normalde... kabarır kabarır kendi kendine patlar ;)

• sağlam tacizci :S kadın olmak zor tabii..

0|0
    0|0
  • işe gitmessen atılırsın, gidip tepe yönetimle bizzat konuş genel merkez nereyse gidip yüzlerine söyle, istifa kesinlikle etme,ne istifası.. 1 yapar 2 yapar bırakır sonra o parazit.

0|0
    0|0
  • ben olsam ne yaparım biliyormusun. kalınca bir demiri ocakta iyice ısıtırım. kıpkırmızı olana kadar. sonrada münasip biryerine kızgın tarafı dışarı gelecek şekilde sokardım ki. tutup çıkaramasın diye.. ne şerefsiz müdürmüş o ya..

0|0
    0|0
  • bizde de gıcık müdür var ama ben kabarınca kaçıyor genelde Allah yardım etsin terbiyesiz bir karakteri varmış ama seni iyi tanımadan buradan tavsiye yanlış olur

0|0
    0|0
  • Sapık müdür ağzının tadını biliyor korkma yırtınsa bile seni görevden atamazlar en fazla başka şubeye gidersin sende onu tehtit et

0|0
    0|0
  • Ne kadar mudur olursa olsun isinideckariyerinide yerim patron olmadi oda cozemezse is mahkemesinde psikolojik tacizden ebesini taciz ederim saygilar...

0|0
    0|0
  • daha üst makamlara şikayet dilekçesi yazabilirsin, yada bağlı olduğun birimin müdürlüğüne.. misal MEB Gen. Müdürlüğü gibiiiiiii

0|0
    0|0
  • müdür müdür müdür ?

0|0
    0|0
  • istifa yaz rulo yap. 1 şişe yagla beraber ver adama ;)

0|0
    0|0
  • ailene açılman iyi olmuş kamu olduğuna göre ses kaydı yap ver mahkemeye

yeni müdür sensin :)

0|0
    0|0
  • müdürün durumu gerçekten vahimmiş. sana bile asıldığına göre :O

0|0
    0|0
    • bana bile derken ? asılma falanda yok ayrıca. sahip olduğu mevkiyi kendi çıkarları için kulllanan tiplerden bi tanesi.

• çizgiye asılan sapıktır bee :)

• "işten çıkarmakla tehdit ederek yemeğe çağırmak"düpedüz asılma ve psikolojik taciz ha senin asıaktan anladığın neymiş bilmem ama halk arasında asılmak deniyo bu tür şeylere mevkisi falan farketmeksizin

• kamuda olduğuna emin misin

0|0
    0|0
    • kamuda değil, kamuya hitap eden.

• Kim la o adam benim sevgilime eşime kız kardeşime biri öyle yapsa doğrarım gözüm görmez valla ne sanıyomuş o kendini allah mı yiyip içip sçan et yığını alt tarafı. şikayet et delil toplamaya çalış mümkünse iş için de elin piciyle takılma yemeğe falan gitme yani çok sinirlendim la böyle şerefsiz yabani zorba insanlara tahammülüm yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sana Rizeli bir yakın lazım.

1|0
    0|0
  • müdüre bak sen.. iyi yapmışsın

1|0
    0|0
  • rezillik çıkar herkes duysun sonrada çık böyle bi durumda ne kadar çalışabilirsin ki orda

0|0
    0|0
    • hiç çekemem rezillik mezillik.. herkes kimin ne olduğunu biliyo...

• Hasta insan.Yanında çalışmasıda zordur kesın ıyı katlanıyorsun

0|0
    0|0
  • ben ben ben :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...