Benim yerimde olsaydınız bu sene okulu dondurup bir daha YGS'ye hazırlanır mıydınız?

Şimdi şöyle anlatayım ben 2 yıllık üniversite okuyorum. 2. sınıftayım bu senede DGS ye girip 4 yıllık üniversiteye tamamlamak istiyorum. ama geçen seneden vermem gereken dersler var ve çalışıyorum ama o derslerden iyi not alabiliceğimi zannetmiyorum çok zor dersler. Geçemessem derslerden 1 sene daha uzayacak okulum. Siz benim yerimde olsaydınız bu sene okulu dondurup birdaha YGS ye hazırlanırmıydınız. Yoksa 1 sene daha okuyup seneye birdahamı DGS ye hazırlanırdınız ?

1|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• senin yerinde olsam okumazdim .. iki yillik okulunun derslerine zor diyor ve gecemiyorsan 4 yillik die zorlama.. kusurabakma kirici oldum biraz ama gercek bu ..

0|0
    0|0
  • bastan yapamam diyosun ordan kaybediyosun ama eğer gerçekten kalırım geçeemem okul 1 sene uzar diyosan sana tavsiyem bosa uzayacana dondur imkanun varsa ygs ye calıs ozaman

0|0
    0|0
  • böümünden memnunsan devam et.memnun değilsen tekrar ygs ye hazırlan..

0|0
    0|0
  • ygs ye hazırlanırdım ben olsam

0|0
    0|0
  • okulunu dondurma. başka bi şeyle uğraşmıyosan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İki yıllıklar yüksek okul oluyor üniversite değil öncelikle onu düzeltelim, sonra sorunuza geçelim. Eğer kendinize inanıyorsanız çalışın, dgs zordur ama kazananlarda oluyor sonuçta.

0|0
    0|0
    • hey allahım sen şimdi onu yüksekokul diye düzelttin ya dünyayı kurtardın çok sağol :D

Yükleniyor...