Şiddetli ruhsal sorunlarım var antidepresan ilaçlar rahatlatır mı?

Sorunlarımın sebepleri çok en özet şekli dünyayı samimi bulmuyorum yaradılışımızda adaletsizlik ve eşitsizlikler olduğunu düşünüyorum ve bunlar beni ergenlikten bu yana zaman zaman çok şiddetli olmak üzere rahatsız etmeye başladı sosyal ilişki kurmak istemiyorum yaşamak dahi istemiyorum çok sefer kendi canımı almayı düşündüm ama bu seferde inançlarım. on plana çıktı ve ölüm kaygısı ile beraber ölüm sonrasının bilinmezliği diyelim

Hiç yakamı bırakmadı bu çıkmaz yıllardır her bir günü bir yıl gibi geçiriyorum şiddetlendiği zamanlar en ufak bir iş dahi yapmak istemiyorum sadece uyuduğum zamanlarda rahatlıyorum şu anda iki şakak kemiğiminde olduğu bölgelerde bir yanma hissi var ve ölünceye kadar antidepresan ilaç kullansam rahatlatır mı? Yan etkisi falan umrumda değil isterse öldürsün

Zaten bizim sülalede 60 yaşını gören nadirdir yaşım 27 33 yıl daha istemeden yaşayacağım erken ölürsem daha iyi olur yalnızca adı intihar olmasın yeter. Bu çıkmazdan ya ölerek kurtulaçam yada ilaçlarla falan ne yapayım ben şimdi?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bunun için psikiyatrdan yardım iste kafana göre antidepresan vermezler

0|0
    0|0
    • Gitmek istemiyorum psikologlara

Kızlar Ne Diyor 3

• sen Allah'la birlikte ol,O sana varlığının işaretlerini hissettirir

hayat bu kadar anlamsız değil ki beynini uyuşturasın

neden gülistanın manasına dalmıyorsun?

0|0
    0|0
    • Bunu sen ben olmadan anlayamazsin ben kendimde yazarak tam anlatamiyorum dakikalar bile gecmiyor saglikli dusunemez oldum artik

• ne istiyorsun bilmiyorum ki?

imkanın sınırını görmek için imkansızı denemek gerek diye bir söz var,denemeden bilemezsin yani

eğer açıklarsan ne olduklarını sevinirim

onu geçersem de benim inancıma göre yersiz korkular bunlar

neden dersen;ben elimden geleni yaparım isteklerim için kararı beni benden çok düşünen verir,bu da içimi rahatlatır

dert etmem ki dua ederim,hayırlısı neyse onu isterim:)

• Ölüm ötesi hayat varmi yok mu

Neden insanlar arasinda adaletsiz bir yaratilis var hepsini bilip ona gore yasamak istiyorum bunlar olmayincada sorunlar yasiyorum

mukemeliyetcilik hastaligida var bende bazen kendimi begenmem bazen baska birseyleri bunun belirtileri bende cocukluktan beri var mesela marketten bir cikolata alsam hepside ayni olan cikolatalar arasinda bile kolay secim yapamiyorum yani bende birden fazla sorun var en onemlisi olumun bir son olup olmayacaği inancimda zayiftir

• Git doktora kullan ilaclari ben de kullaniyorum rahatim şu an. Bu dusuncelerle hayatin zor gecer ilac al rahatlamaya bak.

Bi de ne olursa olsun sukret Allah elbet karsiligini verir.

0|0
    0|0
    • En etkili antidepresan hangisi?

• Onu tam bilmiyorum ya kisinin sorunlarina gore degisir onu doktor soylesin

• ilaçlarını kesinlikle kullan bişey yok bunda çok rahatlatıyo. ilk bi hafta sıkıntı oluo ama sonra rahatlarsın.

0|0
    0|0
    • İsmini biliyormusun bu ilaclarin?

• bilemiyorum değişik olablir

Erkekler Ne Diyor 3

• Antidepresan ürünlerden uzak durun. Bu konuda özelden görüşelim.

0|0
    0|0
  • namaza başla dünyayı samimi bulmuyorsan..çok düşünürsen şakaklar arasında ağrı olur.başka şeyler düşünmeye çalış.

1|0
    0|0
  • kendi kafana göre alıp kullanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...