Hakan Balta nın gol attigi sezonlarda GS nin sampiyon olması hakkındaki görusleriiz neler?

gercektende bu adam gol atinca sampiyonluk geliyor daha onceki sezonlarda kayseriye atti sampiyon olduk fenere kadikoyde atti sampiyon olduk en son bu sezon antebe atyiginda sampiyonlugun habercisi oldugu solendi ne dusunuyorsunuz hakan baltanin laneti diyende var :) ayrica futbolunu begeniyormusunuz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben beğeniyorum gecen sezonlarda iyi degildi ama bu sezon cok iyiydi sol bekte oynatmasalar daha iyi stoper olarak daha iyi oynuyo çoğu zaman yedek kalıyo da oyuna girdiğinde sanki tüm maclara cikmis gibi formda oynuyo seviyorum ben insallah gitmez :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Futbolu zaman zaman tartisiliyor falan ama kritik mudahaleleri her zaman zamaninda olmustur. Ben severim ve begenirim kendisini. Ayrica kisiligi de mukemmeldir.

0|1
    0|0
    • Kesinlille ole baska turlu yillarca GS de oynayamazdi zaten bnmde begendiklerim arasinda en kotu en iyi yedk olur.

• İyi görüşlerim var. GS güzel futbol oynuyor.

0|1
    0|0
  • Uğurlu balta

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 2008 Yılındada ligin son maçında Gençlerbirliği Oftaşa sağ ayağıyla mükemmel bir gol atmıştı ve yine şampiyon olmuştuk. Ben Hakanı beğeniyorum özellikle savunmadan attığı uzun toplar çok etkili aynı zamanda büyük maçları kaldirabilecek tecrübeside var mutlaka kadroda olması gereken bir oyuncu

0|1
    0|0
  • İlginç istatistik:) Futboluna gelince ileri pek çıkmıyor ataklara yeteri kadar katılmıyor katılsa çok iyi oyuncu derdim ama iyi yinede

0|1
    0|0
    • Son sznlarda cogunlukla stoper oynuyor normaldir :)

• Öyle ama sol bekte de gitmiyordu fazla hep geride çakılı kalıyordu az bir ara Fatih terim zamanında gidiyordu 2011-2012 sezonunda ne var o geride bilmiyorum :)

• Cunku ofansif bir bek degil stoper oynadigindada goruldugu gibi siritmiyor carlos veya eboue sabri tarzi bek degil onlarida stoper oynatamazsin ornegin.

• Balta candir gerisi heyecan.
    Futbolunuda kendisinide çok beğenirim profesyonelliğine diyecek söz yok Allah izin verirse daha uzun seneler formamizi taşıyacaktir
    Takimda parmakla gosterilecek gerçek bir Galatasaraylidir.

0|1
    0|0
  • Futbolu bom gibi dunyanin en kazma sol beki bizi uefadan eletmisti , bir cok macta gol yedirtdi ama attgi gollere de sevindim GS icin ama GS bu gibi kazmalari hak etmiyor.

0|1
    0|0
    • Ayni dusuncelerde degilim son yilarda stoper oynamaya basladı zaten ben begeniyorum en kotu iyi yedektir.

• Hakan Baltanın
    Olcanın
    Sabrinin
    Melonun
    Chedjou nur
    kırmızı kart gormediği bir sezonda şampiyon olmanız daha manidar :)

0|0
    0|2
    • Yinemi basladin :) biraz olsun bu senaryolari birakip futbol konussan.

• l*n artist sizin , sizin baskaniniz her sene devlete cikiyo ne alakasi var. Saray yeni yapıldığı icin RTE davet etti aponun istegiyle oraya gidip bizim sampiyon yapin mi dicek fenevli cbaskanina...

• @bakirerkek1905ve1453 önce hop agır gel fazla gaz alma duvara toslarsın artislik yapma saraya cıktıktan sonra işlerin yolunda gıttıgını duygun dede bile soyledı saraya yonetici olarak cıksa eyvallah tum topcularla gittiniz hemde gezi sürecinde gezi lehıne berkin elvan lehıne twit atan topcularla beraber saray zıyaretı sonrası mhk da gs li rizeli namoğlu ve gs li metin tokat geldi hiç sahanız kapatılmadı hıc kırmızı kart gormedınız son rize macınızı soyleme bana hemen karsında 5 yaşında cocuk yok en bariz net 3-4 pozisyon sayayım sana kadıköydekı bizle macınız hakan balta ve olcan adın son adamda emenikeyı dusurduler kırmızı gormedıler
      Mersinle macınızda melo sarı kartlı halı ile mersınlı topcuya saldırmak ıcın kosuyor hakem alı palabıyık meloya kart vermemek ıcın saldırmaması ıcın topcuya meloyu kolundan cekıyror
      Anteple macınız burak yılmaz golu atıyor ama hakem ozgur yankaya golu kendı atmıs gibi ayagını sallıyor kkaleye g. b macınızı saymıyorum bile tüm dünya konuştu

Yükleniyor...