Ne kadar kalın giyinirsem giyineyim üşüyorum

arkadaşlar sabah 5.30da iş için evden cıkıyorum, içime ; ince askılı, yün içlik, ince tsort, gömlek, hırka, kalın hırka ve bayağı kalın ve ağır bir mont giyiyorum. buna rağmen hep üşüyorum :S kansızlıkta yok bende kan değerlerim iyidir. kutuptada yaşamıyorum istanbuldayım. ne oluyor nasıl çözerim bunu bilemiyorum :S

Güncellemeler:
Buradaki arkadaşların zeki olduklarını görüyorum o zaman soru :D şuan boğazım yanıyor ihtimalen üşüdüm üşüdüm sonunda hasta oldum gibime geliyor :D boğazımı ve beni ilaçsız en çabuk ne iyi ederr ?
arkadaşlar tahlillerimde hiç bir sıkıntım yok herşey normal gözüküyormuş. ağlamak istiyorm hep donuyorum ben. nasıl kurtulucam blmiyorm :(

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• ıhlamur içine biraz adacayı kat yatmadan önce iç yarında bir aktardan hibiskus yada diğer adı ile ( medine gülü ) cay gibi demle iç akşamları ise sıcak sütün içine marketten yada aktardan alacagın salep i at iç bak nasıl kendi*ne geliyorsun

1|0
    0|0
    • zahmetliymş ama denicem :)

• yani sakın antibiyotik kullanma tamamı sen beni dinle sadece dediğim cayları iç

Erkekler Ne Diyor 13

• en büyük ısı kaybını vücud eller ve ayaklardan kaybeder ayakların sıcak olması demek vücudun sıcak olması demektir

1|0
    0|0
  • demir eksikligi olabilir. bir doktora gorun kan tahlili isteyecektir. demir eksikligi varsa demir tabletleri verir muhtemelen

1|0
    0|0
  • bağrın açıksa, alttan esiyorsa üşürsün. buraları açıksa ne kadar giyinirsen giyin üşürsün

2|0
    0|0
    • yakam bağrım altım her yanım kapalı :D

• şikayet et ozaman sağlık bakanlığına. sen yine başka hastaneye git muayene ol. SS bakmak zorundalar. birşeyim yok diyipte geri yollamasınlar. 1-2 ilaç yazıpta geri yollamasınlar.

• vay anasını :D

• ne kadar dönersen dön ... yine arkadadır misali bu iş :) doktora veya eczaneye bile olabilir, git ve bu durumu söyle, onlar vitamin eksikliklerini bilir ve sana uygun bir takviye verirler. sağlıcakla...

1|0
    0|0
  • BEnce aLışmaLısın sonuçta saat 5:30 :)

1|0
    0|0
  • senin kanın donmuş arkadaşım.. :)))

1|0
    0|0
  • Her sabah bir çay bardağı pekmez içmek sorununu çözebilir bence

1|0
    0|0
  • kansızlık olabilirmi acaba bendede vardı doktor bana hareket et demişti :D

1|0
    0|0
  • psikolojik olabilir .

0|0
    0|0
  • bal limon ve zencefil tozunu karistir iki kasik ye

0|0
    0|0
  • fişne suyu :D

0|0
    0|0
    • daha cok öksürtür gıcık yapar vişne suyu bogazda tahrişe neden olur

• tamam tamam benim ailemde doktor var babaannem emekli hemşire o ben hasta olunca bana sirke suyu içirir bir bardak suya 2-3 çay kaşığı sirke suyu dökçeksin ısıtim deme suyu

• evde sirke yok :D :((

• kansızlık var demekki

0|0
    0|0
  • hassas bir fiziğin var anlaşılan çok ekmek ye kilo al yağ tabakası kapla soğuklardan korur et yerken de yağlarını ye

1|0
    0|0
    • kilo bakımından sıkıntım yok hatta fazlam bile var kalsn :D

• koş biraz kan dolaşımın hızlansın vücut ısınsın :)

• servis hostesiyim ben bebişleri alıyorum indirip bindiyorum öyle bir imkanım yok :)

Kızlar Ne Diyor 2

• sanırım toplu taşıma falan kullanıyorsunuz..ayaklar sıcak olmalı..eğer iş ayakkabıları ile gidip geliyorsanız o da üşütür..iş ayakk. şirkette dursun..yol için kalın bot ve kalın çorap giyin..ellerinizde eldiven olsun,boynunuz da rüzgar almasın..böyle yaparsanız üşümeyeceğinizi tahmin ediyorum..

1|0
    0|0
  • beyaz tenliyseniz ondan da üşürsünüz

bir de dolaşım sorunu var mı,bu da önemli:)

1|0
    0|0
    • beyazım :(

• :))

rica ederim,yardımcı olmak nasip olduysa ne mutlu,sağlıcakla kalın...

• sizdee :)

Yükleniyor...