Basenleri nasil eritebiliriz?

Başenler için nasıl bi spor yapabilirim ? Evde yapılabilecek hareketler olursa iyi olur. Acı çekebilirim sorum değil yeter ki erişinler :D

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• çok oturma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• tek başına eritemezsin bir spor hocası tarafından yardım alman lazım sonçta doğru hareketi yapamayabilirsin bu seferde vücuduna zarar verirsin fıtık gibi şeyler çıkar ilerde

0|0
    0|0
  • bacakları omuz genişliğinde aç sandalyeye oturu gibi yap ellerini başının arkasında birleştir sandalye pozisyonunda oturur gibi otur kalk kesin çözüm budur

0|0
    0|0
    • Onu yapiyorum hergun baslarda yapamiyodum da artik rahat yapabiliyorum. Baska bildigin etkili hareketler var mi ?

• spor ve baseni yan yana koyamıyorum açıkcası :) soruyu gizli sormasan seksi olup olmadığına cevaplayanlar karar verebilirdi ;)

• Bu halimle seksi olamam zaten :) 8 cm falan kuculse cok guzel olur ;P o da baya zaman alir sanirim, spor yapan insanin baseni olmamasi lazim ama iste genetik yatkinlik herhalde

• Duvarları yumrukla, tekmele çok kolay eritirsin.

0|0
    0|0
  • merdiven in çık

0|0
    0|0
  • bilimin çaresiz kaldığı konulardan biri takmamaya çalışş

0|0
    0|0
  • spor yap bol bol

0|0
    0|0
  • çok oturma yeter.

0|0
    0|0
  • Eski bir yontem, poponu duvara vur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erimez onlar. vücut tipin öyle. fazla kilon varsa ve versen bile bir yere kadar küçülürler ancak. vücudunda en dikkat çeken yer yine orası olur.

0|0
    0|0
    • Nicki minaj popolu diyollla bana :( yok direk kemik gelmiyor yani elleyince oralarda et var, yani bi yere kadar kuculebilir evet ama baya kuculecek yeri var

• tamam o zaman kilo verince küçülür biraz. ama çok şey bekleme.

• Kilom yok aslimda boy 178 kilo 62 ama yag birikmis sporun dibine vurmak lazim

Yükleniyor...