Kimler aşkla karın doymuyor düşüncesinde? :)

Arkadaşlar bir zamanlar biz de sevdik şimdi bana sen aşk a inanmıyorsun diye böyle konuşuyorsun diye cevaplar vermeyin hepimiz biliyoruz ki aşk ile karın doymuyo fakirim ama grurluyum ayaklarını da bırakın türk filmi çevirmiyoruz burda türkan şoray ile kadir inanır al yazmalım filminin 2. etabı çekilmiyo ciddi bi konu üzerinde tartışmalarınızı bekliyorum iyi yorumlar iyi sohbetler..

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• O kadar doğru yazmışsın ki kardeşim,aynen öyle valla.Aşkla karın doymaz.Yok tek göz odaya razıyım ay yeter ki kocam olsun yalanlarına hastayım ya.Neden parasız erkeğin yanında hiçbir kız yok.Neden ayı gibi adamların yanında güzel kadınlar.Pra var huzur var kısacası.

0|0
    0|0
    • heyyy seni hatirladim :) mesaj atmiştim sana niye cevap yazmiyorsun :)

• çok teşekkürler,ben sadece dürüst oldum.Yalancı kızlar gibi aman ben huzur olsunda aç kalırım diye yalanlar atmam.:)

• dürüst olman hoşuma gitti doğrusu :) doğruya doğrusun benim gibi yalan acizler içindir benim görüşümde ve düşüncelerimdesin sevdim bu tutumunu :)

Kızlar Ne Diyor 8

• aşkla karın doymaz tabiki yaşamak için mutlu olmak için para lazım ama aşksızda yaşanmaz ki yaa ikisindende az az olsun yeter

0|2
    0|0
    • aşk ta bitiyo evlendikten sonra merak etme :D aşk sadece belli bi süre sonra başka insanlar tanidikça hoşlanmalar falanlar filanlar bu dünya yanliş bi şekilde inşa edilmiş bi düzensizlik war o da toplum :D

• öyle biri olmalı kı askla karın doyursun ama yok kaprıs afra tafra... kişiliğe göre değişir derim yani

0|1
    0|0
    • doymaz merak etme aşk karinini doyurmicak insan oğlu doyumsuz... daldan dala konar bunu kimse inkar edemez alttaki arkadaşa yazdiğimi oku anlarsin :))

• Bende o düşündeyim ama aşksız da olmuyor.

0|1
    0|1
    • aşksiz olmuyo diye bişi yok aşk oluyo dertler çoğaliyo sıkıntı sitres çoğaliyo nerdeydin niye gelmedin nereye gittin boş gereksiz kafa ütüleme oluyo :D

• aşkı yıyemezsın dişin basmaz aga :)

0|1
    0|0
  • Eskiden hic onem vermezdim yasadikca gordum para para

0|1
    0|0
  • para olmadan hiç bişi olmuo bişey yapamayınca mutluda olunmuyor 2 kere 2 dört yani aşk tabi önemli çok para olmasına gerek yok fakat onsuzda yaşanmıyor burda ölüyorum desen paran yoksa kimse bakmaz bu böyle bi bayan parası varsa bakım yapar güzel olur bunun gibi...

0|0
    0|0
    • bayanlar parali erkeklere bakiolar die boşuna demiyolar çünkü manikür pedikür kuaför cartı curtu alişverişi bunlar neyle havadan inmiyo :D

• Gerçek aşkı bulayımda varsın karın doymasın :D

0|1
    0|0
  • aynen katiloyorm sana :), deliler gibi asik bi cift evlensin, bi kac ay parasiz kalsinlar bakalim, nasil hemen bitiyo ask, birbirine tahammul edemezler kavga gurultu ;) ask karin doyurmuyo

0|1
    0|0
    • ya bakiorum herkez aşk aşk aşk bunaldim artik hani normalde yardim ederim boş verin aşk i arkadaşlik dostluk ta yalan bu dünyada en çok güvendiğin arakdaşlarin bile sırtından vuruyo bu dünyada görmüş geçirmiş biri olmasam tamam dicem hani dünyada bi tek güzellik war o da etrafiniza baktiğinizda dünyanin kandirici güzelliğidir :))

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 kişi çalıştıktan sonra mutlu olabilir

çalışmaya döt lazım insanlarda?herkes masa başı veya dayısının peşinde

0|1
    0|0
  • Karılar karnını aşkla doyuruyor la, kim demiş aşkla karın doymaz diyen?!1!1!

Aşk olmasa Zülbiyeler aç kalır

1|1
    0|0
  • ciddi konuda tartışma istiyoruz demişsin ama soru detayında senin gibi düşünmeyenleri baştan yerin dibine sokmuşsun genç

0|1
    0|0
  • aşk karın doyurma materyali değildir. sen aşkla karnını doyurmaya mı çalışmıştın yoksa :p

0|0
    0|0
  • ben aynı düşüncedeyim aşığım ama işsizim

0|1
    0|0
    • nedenini söylim kısıtlamalar :D iş aramaya bile cıkamıon :D

• ne kısıtlaması var sende?

• bir zamanlar wardı kisitlama asosyal dim doğru düzgün bişi yapamazdim mk her şeyi kısıtlardi gereksiz boş çocuk işi işte :D

Yükleniyor...