Kesiştiğiniz kız sizi reddederse o kız hakkında ne düşünürsünüz?

diyelim bir kızla kesişiyorsunuz sonra kıza teklif ettiniz ama kız reddetti 1-) kız hakkında ne düşünürsünüz

2-) ona o an bir şey der misiniz

Güncellemeler:
şimdi çoğu kişi soruyu reddedilmek olarak anlamış ama asıl demek istediğim yani kız baya baya gözünüzün içine bakıyor sürekli etrafınızda dolaşıyor tesadüf olmayacak kadar sık hem de. Hani ''bu kız kesin benden hoşlanıyor'' diyebilecek kadar eminsiniz yani

0|1
1|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• ilk teklifte red edilmek çok kötü birşey değil. Kızlar bazen red ederken biraz daha ısrarcı ve yarıtıcı olmalısın demek isteyebiliyorlar. Taktik değiştirip 2. hata 3. teklifi de yaparım. Tekliflerden ağır yaralı ve hasarlı çıkarsam başarısızlığı kabul eder 'yolun açık' olsun derim. Yapacak bişe yok.

0|0
    0|0
  • 1 birşey düşünmem

2 denecek bişey kalmışmıdır peki rahatsızlık verdim kusura bakmayın der çekilirim

0|0
    0|0
    • güncellemeye cevap o kadar ilgisi varsa niye reddediyor

1 bu kız dengesiz ne istedgini bilmiyor diye düşünürüm

2 Türk tabiplerine emanet ederim saygılar...

• hahahj öyle birşey başıma gelse tepksiz bakarım herhalde uzun süre :D sonra ablası teyzesi halası sülalesindeki dişilerden birine yazılırım egomu tatmin ederim

0|1
    0|0
  • 1-aferin kıza demek ki her önüne geleni kabul etmiyormuş.

2-ona birşey demem.

ama vazgeçmemde çünkü ısrarlı olmak bu işin anahtarı..sürekli peşinde olmak.elbet birgün kabul eder..

0|0
    0|0
  • eger ben teklıf etmeden önce kız da bana bakarsa yanı içinde varsa bir umut veya beklenti zaten geri cevirmez ama olduda ben onu yanlış anladıysam ve sonuç dediğin gibi olursa zaten ister istemez çanakları tekrar açmak durumunda kalırım .

0|0
    0|0
  • kaşar der ve gıderım

0|0
    0|0
  • genellikle çok erkek dicek ki benim teklifimi geri çevirecek kız yoktur falan ama gerçek olan şudur ki herhalde kabul etmezse bozulur ordan uzaklaşılır

0|0
    0|0
  • Ben teklif edecem ve o kız kabul etmeyecek ha :D

özel sebepler olmadan benim teklifimi geri çeviremez hiç bir kız

0|0
    0|0
  • Reddedilmek nedir hiç bilmediğimden yardımcı olamayacağım senden ve diğer arkadaşlardan çok özür diliyorum

0|0
    0|0
  • 1-kaybettiği şeyin farkında değil

2-gerek var mı:)

ama kesiştim diye bi kıza teklif edecek kadar sazan değilim:))

0|0
    0|0
  • Bu dakkadan itibaren benimsin der tutarım saçından. Atarım sırtıma. yada saçından sürükler mağara götürürüm !

0|0
    0|0
  • Demekki başkası var derim ne dicem küfürmü edeyim.. :D

0|0
    0|0
  • 1:Reddetmiyecek diye bir kural yok

2:go fck :)

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten sevmiyorsam küfür ederim belki yada kötü bi söz söylerim :D

0|0
    0|0
  • niye ters köşe yapıyorsun kızım bak dalgana derim

0|0
    0|0
  • üf sanane be slk derse kezban derim sadece.

0|0
    0|0
  • geçer gideriz ne düşünelim

0|0
    0|0
  • ne dememizi bekliyorsun :D yalvarcaz mı ? o an silerim.başka bi manita arayışına girerim.

0|0
    0|0
  • Next derim ne dicem.

0|0
    0|0
  • ozaman neden baktığını sromak isterdim ama sormazdım

0|0
    0|0
  • 1-) vay yellozz

2-) ağzımı bile açamam reddedilmişliğin verdiği utançla

0|0
    0|0