Spora basliyorum bir ay?

Spora basliyorum hayatima yenilikler katmak icin yeni kilolar yeni yerler ve yeni kisiler katmak icin. spora gidicem ve cok kilolu sayilmam boyum 1.67 kilom 55 biraz daha duzgun vucudum olsun diye bir de bu saydigim seyler icin gidiyorum sizce bir ay gitsem ne kadar etkili olur bir ay her gun giderek ve yememe dikkat ederek? Ve hayatimda bazi degisiklikler olurmu cunku cok bunaldim suanki hayatimdan ve yenilikler istiyorum

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• %100 etkili çözümdür 3-4 Kaşık yoğurda 1-2 Çay kaşığı pulbiber at ve günde EN AZ 2 öğün yap istersen 3-4 öğünde yapabilirsin ve bunu 1 ay boyunca yap ayrı yeten spor yapmazsanda olmaz koş mekik Çek ve ayakta iken iki kolunu Öne uzat bacaklarını omuz genişliğinde aç 20-30 defa Eğil kalk ilkouldaki ÖĞRETMEN cezası gibi son anlattığım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hangi spor salonuna gideceksin? bide her gün gitme haftada 1 gün mola ver kesinlikle

0|0
    0|0
  • Yani bu olay 1 ayda olmuyor bunu belirtmek isterim, diet +cardio yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Başla bakalım spora, haydi hayırlı olsun. Yenilikler de senin olsun.

0|0
    0|0
  • Bir ay gitsen bir ay etkili olur

0|0
    0|0
  • Bir ay yalnızca acı çektirir

0|0
    0|0
    • Arkadasim bir ayda 10 kilo vermis ama

• Nedenki:D kilo verirmiyim peki

• Ben yanlış beslendiğim için uç dört kayda iki kilo almıştım. üstünden neredeyse bir yıl geçti ve yürüyüş yapmayı sevdiğimi anladım. çok daha risksiz benim için :D kilo vermek için beslenme konusunda bir bilene danışmalısın

• Ben 1 aydır fitnessa gidiyorum çok değişiklik yok sadece bacaklarım sertleşti o kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...