Hayatınızın en utandırıcı anı nasıldı?

Hayatınızda en çok utandığınız an nasıldı kaç yaşındaydınız?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• bişeyler izlerken ereksiyon halinde sertleşmiş bir vaziyetteyken odaya aniden bir arkadaşınızın girmesi ve üstü başı düzeltmeye bile fırsat kalmadan tokalaşmak zorunda kalmanız dolayısıyla eşofmanın ön kısmı 10cm kadar çok belirgin bir çıkıntı olması ve karşı tarafın sizi utandırmamak için görmemiş gibi bıyık altından gülmesi...yerin dibine sokan bir andı :DDD

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• piyeste kaktus rolu oynamistim eve okuldan kaktus kiyafetinde gitmek zorunda kaldim. gulenlere dikenlerimi batirdim hirsimdan

1|0
    0|0
  • İlk kız arkadaşımla öpüşürken heyecandan elimi nereye koyacağımı bilemedim. Göğsünü çok sıkınca tokatı yemiştim. Çok utanmıştım. Hatıladıkça gülüyor onu gördükçe utanıyorum. Yaş: 15 di.

1|0
    0|0
  • üniversitedeydim bi hikaye uydurdum hay uyduran dillerim kuruyaydı. konu uzadıkça uzadı ben de nasıl sallıyorum öyle böyle değil. kendim inanmaya başladım. ama sonunda bazı arkadaşlarım çelişkileri farketti sordukça sordu. alttan tekme falan atıyorum ama ya anlamıyor yada inadına yaptı ...siz. :D bi yarım saat kıvranmıştım :D

0|0
    0|0
  • Şu an hala utanıyorum kendimden.

0|0
    0|0
  • otobüste akbilimin boş çıkması ve bir teytzenı başımı okşaması olur öyle demesi :( :( :(:((:((8

0|0
    0|0
  • olmuştur ama hatırlamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Hiç utanılacak birşey yapmadım bu konularda yıllardır dikkatliyimdir.

0|0
    0|0
  • eşimin beni aldattığını burda paylaşmam

0|0
    0|1
  • Daha gencim o zamanlar 18 yasında falanım ergenım bır arkadasımla arabayla gezıyoruz güya kız tavlıyacagız:) onun arabası 1 saat falan gezdık tabı kız falan tavlıyamadık sonra karşıdan bır kız gelıyor baktım bıze bakıp gülümsüyor bende yanımdakı cocuga dedımkı olum bak bır kaşar düşürdük kız gülüyor. Cocuk da bana o benım kız kardeşim dedi ve tüm dünya o an durdu başımdan kaynar sular döküldü hayatımın rezıllıgıydı ama benım sucum yokkı ben nerden bıleyım onun kız kardesı oldugunu :)

0|0
    0|0
  • sinemada kız arkadaşımla öpüşürken biletçi fener tuttu yakalandık.çıkın gidin buradan dedi çok utandım günlerce konuşmadı sevgilim benimle

1|0
    0|0
  • annem kız arkadaşımla sevişirken yakaladı ve burası genel ev değil çıkın gidin dedi... yerin dibine geçtim resmen

1|1
    0|0
  • O anı hatırlamak bile istemiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• daha yakıncıkta pastanenin önünden geçiyoruz kuzenle yunus polislerin motorlarını gördüm kenarda... aaaa yunuslar buralarda acaba nerdeler diye bakınırken pastanenin ön kapısından burnunum ucunda bitiverdiler :dD alaycı bi şeklilde buyrun ne vardı dedi bi tanesi... yerin dibine girdim ...! :D

0|1
    1|1
  • Misafirlerden biri wcyi kitlememi$di !WCnin kapisini actim ...neyse !:)

1|1
    0|0
Yükleniyor...