Ayrılalı daha 1 hafta oldu...

Nerdeyse 1 buçuk senelik ilişkim 1 hafta önce bitirdim. Nedeni boğazımı SIKIP ben acıyor dediğim halde" acımıyor, yoksa ağlardin demişti. Morardı hatta boğazım.

Neyse çok kavga ediyorduk zaten.

Tek meraak ettiğim soru, bana saygısı hiç mi olmadı bunun. Hiç mi sevmedi?! Hemen 1 haftada insan facebookunu açar mı?

0|0
33

En İyi Erkek Görüşü

• Senin boğazını sıkan biriyle ilgili bir sorumu bu ben yerinde olsan anasından emdiği sütü burnundan getirir sonrada yüzüne tükürürdüm senin aklın yerindemi ne büyük bir densizlik yapmış sana hala bene saygısı sevgisi hiçmi olmadı diyorsun uzak durman gerekir öyle dengesizlerden sen.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşım adam senin boğazını sıkmış ve morarmış boğazın üstüne söylediği laf olmaz, şimdiden öyle yapan ileride ne yapar. anlamadığım dava sen neden hemen facesini soruyorsun :)

0|0
    0|0
  • sıddet hıcbr sekılde kabul edılebılır br durum degıl elbet ama o duruma gelırken senın hıc mı hatan olmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• önceden vardıysa bile hiç kalmamış saygı, şakasına bile boğaz sıkmakta ne oluyor çok saçma bir hareket seni bilemem ama o soğumuş saçma sapan harekette bulunmuş şimdi günlük hayatına devam ediyor fakat saygısını sevgisini face açmasıyla ölçemezsin can sıkıntısına da açmış olabilir sana olan davranışlarını düşün ona göre anlarsın

0|0
    0|0
  • Off sadist insan, severim. Çok kavga etmişsiniz, belli ki soğumuş. Şakasına mı boğazını sıktı?

0|0
    0|0
  • bırak düşünmeye bile değmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...