TV kumandası mı sizi yönlendiriyor yoksa siz mi TV kumandasını yönlendiriyorsunuz?

bir insanın izlediği tv programları zeka seviyesinin ve kültürünün göstergesi tv programlarını izlediğiniz zaman ne kadar seçici davranıyor sunuz ne tür programları izliyor sunuz?

• Belgesel izliyorum...
    4% (3)26% (16)13% (19)Oy Ver
  • Bilim ve kültür programlarını izliyorum...
    7% (6)13% (8)10% (14)Oy Ver
  • Dizi ve filmler izliyorum...
    63% (52)45% (28)56% (80)Oy Ver
  • Müzik programlarını izliyorum...
    26% (21)8% (5)18% (26)Oy Ver
  • Dini programları izliyorum...
    0% (0)8% (5)3% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|9

En İyi Kız Görüşü

• Kültür ile ilgili bir şeyler varsa onları izlerim belgesel izlerim hatta bayılırım diyebilirim dizi izlerim ama sadece bir tane izlediğim dizi var onu dışınadada ben kumandayı yönetiyorum :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• tvyi 2 şey için izliyorum: 1. favori dizilerim için (2 tanedir)

2. bilgi yarışmaları için

1|2
    0|0
  • zeka seviyesiyle akalası olduğunu sanmıyorum .çoğu zaman kafamı doldurmak yerine boşaltmak için seyrettiğim için eğlenceye yönelik olanları tercih ederim . gün içinde bir iki haber bültenini mutlaka izlerim . belgesele bayılırım geç saatlerde oluyor genelde .bunun dışında dizi filanda seyrederim yazaten maksat bakmak değil de vakit doldurmak için adet olmuş bi yerde . evdeysek tv açık durur hep

0|0
    0|0
  • herkes ya belgesel ya bilgi yarışması ya da dizi izliyomuş.eee nerde bu kadın programlarını izleyenler? :D

0|0
    0|0
  • Ne yazık ki hiç fazla belgesel yok, diziler yüzde 90 ise, belgeler yüzde 10'dur. Yazık, izlemek için ödemeli digitürk falan alman gerekiyor, halbuki bedava yaparsan okadar insan izlemek için engellenmiş olmuyorsun, bırak da insan dizi yerinde biraz belgelerle doldursun ki televizyonu biraz GERÇEKTEN kültürlü olsun. Türkiye bu konuda ÇOK GERİDE. Ama işte naapcan... Nerde para varsa orda millet, millet nerde ise, orda abuk zubukluk.. Kahrolasın : )

0|0
    0|0
  • Tv kumandasını görüyor musun diye bir sor.

2|1
    0|0
  • evimde tv yok.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • kumanda benim elime geçerse. tabi oda pek fazla olmuyor, belgesel ya da film.

0|0
    0|0
  • tv'yi tümden kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • İzlememeyi tercih edıyorum .İzlersem de haberler..

0|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • ben yönetiyorum

0|0
    0|0
  • benim için bir seçenek yok desene ;'(

tv'de neymiş ben internetten istediğimi istediğim saate izliyorum

genelde bilimsel takılıyorum

0|0
    0|0
  • Bilim ve kültür programlarını izliyorum.

0|0
    0|0
  • Belgesel izliyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

0|0
    0|0
  • Elim ayağım tutuyor kumanda kullanmıyorum,kendim tv düğmesine basıp değiştiriyorum,Daha gocamadım,daha ölmedim aga

0|0
    0|0
  • maç belgesel vb hariç fonda sadece comedymax -şimdi dizimax comedy hd oldu adı açıktır.

çok özellikli birşey varsa ya da izlemek istediğim - behzat ç mesela- kaydedip sabahları evden çıkmadan 20 şer dakika falan izliyorum

0|0
    0|0
  • tek izlediğim kanal discovery channel baskada yok zaten

0|0
    0|0
  • pek tv izleme fırsatım olmuyo ama izlersemde faydalı olan herseyi izlerim

1|0
    0|0
  • tv izlemiyorum ki...

0|0
    0|0
  • Belgesel vazgeçilmezim =)