Galatasaraylılık nedir?

Galatasaraylılık ŞL Kupasını kaldırmış bir kariyere Fener Ağlama şarkısını söyletmektir...

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar kuyruk acısı olamaz ya soruya bak. Adamlar şampiyon olmuş bunun keyfini çıkartacağına hala ona buna laf giydirme çabasında. Fenerden korkunuz hala geçmemiş.

1|0
    1|2
    • Ablacım sana cevap verme hakkım var ama Boşver bayansın. Şimdi bayanları rencide etmek olmaz. Zaten az öncesi bir bayana yanlışlıkla cevap verdim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen öyle 4 sefer üst üste şampiyon olup Avrupanın kralı olmaktır

0|0
    0|0
  • 6 0 lik maçtan hiç bahsetmeyin he :) 6 Kasım 2002 6-0, bir mor menekşe ağlıyor mu ne...

0|0
    0|1
    • Büyük Takımlar aldıkları kupalarla övünürler. Küçük takımlar ise büyük takımlara karşı aldıkları galibiyetlerle sevinirler. M. Platini

• Şike ile alınan kupalardan bahsediyorsan haklisin, gerçi sizin şikesiz alınmış kupanız yok ki

• Ablacım özür dilerim normalde ben bayanlara cevap vermem bu konuda @pentin e Yazdığım cevabı okursanız sevinirim. size ilk cevabı yazarken bayan olduğunuzu farketmedim

Erkekler Ne Diyor 5

• GALATASARAYLILIK; En ezeli rakibinin sahasında ŞAMPİYONLUK KUPASINI KALDIRMAKTIR! :) ;)

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • şimdi birkaç futbol cahili çıkıp 6 0 diyecek :)
    ben 7-0dan bahsetmeyeceğim :D aldığımız kupalar şampiyonluklar ortadır. fenerli ya da bjkli olabilirsin ama en başarılı benim demeyeceksin

0|0
    0|0
    • Erman Toroğlu der ki; Fenerbahçe 1912'den beri Kazandığı şampiyonlukları varsayarak 5 adet Yıldız'ı olduğunu iddia ediyor ama 7-0'ı kabul etmiyor diye

• galatasaraylı olmak gururdur..

0|0
    0|0
  • sinan engin keşke bizede laf soksalar diyor onlarada sokalım lütfen

0|0
    0|0
Yükleniyor...