Elektrik olmasaydı hayatınızda neler değişirdi?

Bir dünya düşünün ki elektrik yok , cep telefonu yok , internet yok , tv yok hayatınızda ne gibi değişiklikler olurdu ?

Güncellemeler:
Bu konuyla ilgili bir dizi olan Revolution herkesin izlemesini tavsiye ederim :) Dünyanın elektriği kesilir , hükümetler düşer yönetimi milisler ele geçirir..

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• ıyı olurdu sevgılım nette cok takılmazdı cep telefonuyla konusmazdı :D aramızda bu yuzden sorun cıkmazdı .:)))

0|1
    0|0
    • gayet iyii :D

• yok öyle bir şartımız yok :D

Kızlar Ne Diyor 7

• el işiyle yapılan eşyalar artardı,daha çok kitap,gazete okunurdu.daha çabuk tüketilecek yiyecekler satın alınırdı,mum,gaz lambası vs.rağbet artardı.eskiden bunlar yokmuş insanlar yaşayabiliyorlardı ama şimdi bunların çekip alındığı düşünülürse çok kötü olur.herşey tepetaklak olur,insanlar yolunu şaşırmış gibi olurlardı.

0|1
    0|0
    • evet benim de bahsettiğim buydu..Eskiler alışkın ama bizim elimizden alınsa sudan çıkmış balığa döneriz :)

• ben elimi cebime attığımda eksikliğini saniyesinde hissettiğim bir cihaz..Yatarken yastığımın altında yani bana herkesten ve herşeyden daha yakın :D

• malesef öyle ama yatarken başına o kadar yakın tutmamanı tavsiye ederim beyin hücreleri için çok zararlı,bir tanıdık rahatsızlanmıştı.

• mükemmel olurdu... kendimi bazen böyle şeylerden soyutlarım zaten. gider toprağa uzanırdım... tüm kötü enerjiler giderdi..keşke o devirde yaşasaydım ama gece kitap okuma hastalığı olan biri olarak karanlık zorlardı sadece;)

0|1
    0|0
    • Bazen bu teknolojinin insanları körelttiğini düşünüyorum..İnternet cep telefonu tv bağımlılığımız var resmen..Sosyal hayatımız bile bu eksende :)

• çok kötü olurdu ya ışık televizyon telefon bilgisayar yok sıkıcı olurdu

0|1
    0|0
  • bazen bunu düşünüyorum gerçek olarak ama çok garip yaa eskiler nasıl hayat sürüyormuş elektirksiz yaşam zor geiyo bana

0|0
    0|0
    • Evet ama onların haberi yoktu..Yani şimdi bizim elimizden alınsa bu imkanlar biz alışmakta çok zorluk çekeriz. :)

• kesinlikle öyle onlar elektirik bilmedikleri için kolaydır ama biz biliyoruz ve yapamayız gibi geliyo ama olurmu olur,tüm dünya elektiriksiz kalabilir:)çok kötü sonuçlar çıkar ortaya

• sözlümün hasretınden geberırdım!

1|0
    0|0
  • karanlıkta otururdk ne yapalım

1|0
    0|0
  • Konuyu 21 Aralık'a bağlayacaksın sandım.

1|0
    0|0
    • ahahaha yok ya 21 aralık'ın benim için tek önemi 20 aralık'tan 1 sonraki gün olması :D

Erkekler Ne Diyor 5

• bir reklamda bu temayı işlemişlerdi. güzeldi

0|1
    0|0
  • İcat edilmeyen bir şeyin yokluğu düşünülmezdi ki.

0|1
    0|0
    • +1 haklısın ancak..Şuan elimizde var ve kesinti oldu herşey elimizden gitti bu açıdan bak bir de

• En basitini söylersek;

Sen bu soruyu soramaz, bizde cevaplayamazdık...

1|0
    0|0
  • eski insanlar o yokluk durumlarında yaşamışlar zaten hala da yaşıyorlar yani

demekki yaşanıyor onlarsız

0|0
    0|0
  • düşünemiyorum :) oldugu için :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...