Erkekler özür dilemeyi sevmezler mi?

Hatalı olsalar da olmasalarda umurlarında değilmiş gibi davranıyorlar.ya gerçekten öyle ya da hatalarını bilip üzülseler dahi takmıyormuş gibi davranıyorlar!neden böyledir erkekler?sevdiğiniz kızın kalbini kırsanız,onun üzüldüğünü bile bile sessiz mi kalırsınız?hani bir gönül alma falan...olmaz mı?Bu karşısındaki insana verdiği değere bağlı olarak değişir mi sizce?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Çoğu erkek özür dilemeyi gurur haline getirir.

Bence eğer kaşındaki kişiyi seviyorsan üzülmemesi için elinden geleni yaparsın. Eğer o üzgün olduğunda sen mutlu olabiliyorsan zaten bir dengesizlik vardır. Erkek bir hata yaptıysa ne olursa özür dilemeli ya da hatasını telafi etmelidir.

Ben sevgilimden sık sık özür dilerim. Kız arkadaşım benim için değerlidir o mutsuz ise mutlu olamam eğer kim hata yaptıysa karşıdakne bu davranışının onu üzdüğünü bir daha yapmaması gerektiği konusunda uyarır. Eğer seviyorsan üzülmesini istemezsin ve bir daha yapmazsn.

Tabi bazı ayılar vardır ki asla özür dilemezler onlar istisnadır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• özür dilememek erkek olmakla alakalı bir kavram değil. ODUN olmakla ilgili bir kavram. öküzler özür dilemez.böğürürler. odunların zaten dili yok. herne kadar hindistanda öküzler kutsal sayıldığından, karşılaştığında o tarafa yönlendir. Odunların sonu belli zaten yanacaklar eninde sonunda. sen şimdi kibar naif, nezih ince kalpli insan olarak kendin gibi birisini bu kriterlere göre bulabilirsin. zorlanacağını sanmıyorum nihayetinde öküzlerle odunları karıstırmasssın değil mi ?.. kolay gelsin basarılar :)

0|0
    0|0
  • gerçekten özür dilemeye layık biriyse dilerim.değilse umrumda olmaz kız erkek farketmez.

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir ama ben haklı değilsem eğer tabikide özür dilerim..

ama bugüne kadar dilediğim özür sayısı toplam 3 filan

0|0
    0|0
  • gönül almaz olurmu nasıl bir kazmadırki o ..kaç kere kızlardan özür dilemişimdir dilemem gerekiyorsa dilerim ne va bunda

0|0
    1|0
  • Kimdemis erkeler ozur dilemez Ben yaptigim hata varisa hemen ozur dilerim ve gonlunu alirim

0|0
    0|0
  • öyle bir durumum yok haksızsam dilerim

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin yeri geldiği zaman ağlar da , özür de diler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• benim ki cok nadir özür diler ama dilemese bile hatalı oldgu zamanlar farklı yollarla alır gonlumu sucluken umursamamazlık yapmaz... verilen deger ve sevgi sonucunda degisebılır umursamıgı bırınden neden ozur dılesn kı... kızlar ıcınde gecerlı bu

0|0
    0|0
  • sevmezler değil yediremezler ben yediririm ama.

0|0
    0|0
Yükleniyor...