Hoşlandığım kankam en yakın arkadaşımın eski sevgilisi ve eski sevgilimin arkadaşı benim de sevgilim var ne yapacağım?

şimdi millet benim bi erkek kankam vardı baya bi samimiydik bana bitanem hayatımın anlamı derdi çıkar dışarda dolaşırdık gezerdik ama bu şahıs benim eski sevgilimin en yakın arkadaşıydı sonra bu çocuk bana teklif etti kabul etmedim eski sevgilimde benim en yakın arkaşıma teklif etti oda kabl etmedi sonra eski sevgilim en yakın arkadaşımın kız kardeşine teklif etti çıktılar sonra bu kızın başka bi arkadsylada çıktılar.. neyse şimdi benim bi sevgilim var 1 senedir çıkıyoruz ama sanki kankama karşı bi ilgim var seviyorum gibi ama sevgilimide seviyorum yani..eski sevgilimlede fake bi hesap açtım ordan konuşuyorum..başka bi hesap daha açtım ordan da kankamı ekledim.. ha bide başka bi kankamın sanki bana karşı ilgisi var ama onu sevmiyorum..şimdi ben ne yapıcam ya sevgilimi aldatmış sayılıyomuyumm? bu arada açtığım fake hesapta benim olduğumu bilmiyolar..kafam karışık sizce ne yapmlym ? :S

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• offfff başım döndü. sen nasıl yapıyorsun bu işi ? dallas tan beter halin. sadeleş be güzelim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• şu an ki sevgilini seviyosan kankanla ilişkini tamamen kes kimseyide yarı yolda bırakma iyice düşün karar ver ben olsam sevgilimi asla bırakmazdım kankanla uzun zaman geçirdiğin için sana daha yakın gelebilir.

0|0
    0|0
  • dizi yap kesin tutar :)

0|0
    0|0
  • hoppa kankam stylee

bacım bu ne ya..hamuna goymuşunuz ortalığın..kimin kimi düdüklediği belli değil

:)

0|0
    0|0
  • Hoşlandığım kankam en yakın arkdsmn eski sevglsi ve eski sevglmn arkdsı benimde sevglm var budurumu gurup çözer başka yolu yok

0|0
    0|0
  • başka bi hesaptanda beni eklede tam olsun

0|0
    0|0
  • Aşçı bahçıvan şöför kombinasyonu olmuş bu ya :))

0|0
    0|0
  • aşkı memnu olmuşsun :D

0|0
    0|0
  • sizin hayatınız Binbir Gece'ye Dönmüş beeee :D

0|0
    0|0
  • Bir de Yalan Rüzgarı entrika dolu derlerdi. Gelip şu sorudan dizi çıkartmalılar

0|0
    0|0
  • soru başlığı tekerleme gibi bea :D

1|0
    0|0
  • Başlığı okuduktan sonra geri çıkıyorum. Bu kadar şeyi kaldıramam ben :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• oww maşşşallah,

0|0
    0|0
  • yılan hikayesi gibi mübarek.

sevgilinden ayrıl

0|0
    0|0
  • bu ne lenn

0|0
    0|0
  • Bu ne ablam ya

aşçı bahçıvana, bahçıvan şöföre, şöför uşağa sonra hepsi uşağa olmuş bu ...

0|0
    0|0
  • kafam karıştı cidden:///

0|0
    0|0
  • sizinki aşk-ı memnuya dönmüş :D

0|0
    0|0
    • hahahah gokce bunların ki daha beter.. kim kime belli değil :D

• arap saçına dönmüş o ne be :D herkesin eli farklı farklı :D

• bende 83 kiloyum ama kilolu kızlardan hoşlanıyorum bu bir ilgimidir fantazimidir anlamadım sizce

• 4 Bilinmeyenli denklem mubarek.

0|0
    0|0
  • çok manyakça bi durum aşk kimlerin ellerindeeee

0|0
    0|0
Yükleniyor...