Çıkacağınız erkeğin nasıl olmasını istersiniz her yönüyle?

Çıkacağınız erkeğin nasıl olmasını istersiniz,her yönüyle ?Karakter,Kişilik,Sevgi,Giyim,Kültür,Tarz, Konuşması,Yakışıklı olup gözü yükseklerde olması,Fazla yakışıklı olmayıp sevgiye aşka sadık olması Vs Vs Kısaca Herşeyi..

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• ilk tpten başlayalım:)uzun boylu boyluna postuna olmalı,ten önemli değil her tenin bir yakışıklılığı vardır,giyimi klasik severim erkekte,ağır başlı,sahiplenmeyi bilmeli,sorumluluk bilmeli kıskanmalı,açık sözlü olmalı,sevmeyi aşkı bilmeli sınırsız sevmeli ve işte bu beni sevgilim ben onu böyle yaşıyorum:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Siyah saçlı,beyaz tenli,vücut kasları olan,simsiyah gözlü,siyah kaşlı,karizma yüzlü,1.80 boylarında,mesleği olursa olur olmazsada en azından üniversite mezunu olsun oda değilse kendisini yetiştirmiş olsun en önemlisi. beni kıskanan ama aşırı derece değil. sahiplenen,koruyan,iyi kötü günümde yanımda olan,yalan söylemeyen,olgun olan,dürüst olan,ağır başlı olan,maddi durumu iyi olsun en azından evi geçindircek şekilde olsun. gözü dışarda olmasın,sadık olsun,bir ömür saygı,sevgi içinde bir beraberlik yaşayacağım erkek tercihimdir

0|1
    0|0
  • agırbaslı olsun efendı olsun sulu serserı olmasın sevdıgı ınsanın kıymerını bılsın cok sevsın buna karsın bende onu basımın tacı yaparım

0|0
    0|0
  • Sadik, dengeli olmasini isterim ve benimle hep ilgilenmesini.

0|0
    0|0
  • Nasıl çıktığına bağlı. Bunun merdiveni var asansörü var ne bileyim vinci var (da vinci esprisi gelmeye ) Vinçle çıkıyorsak şahsen amele isterim, aşağısı kesmez.İşini bilmeli adam yani.Zaten benim de zekam var ama amele olmak istiyorum, çok saygı duyuyorum.Vinç falan çok romantik <3

0|0
    0|0
  • az konusan olgun..

0|0
    0|0
  • Soğuk, az konuşan.

0|0
    0|1
  • Kafa dengi olması önemli eğlenceli yeri geldiğinde olgun, sadık ve kıskanç olmalı kesinlikle kıskandığını belli etmeli bunlar benim vazgeçilmezlerim.müzik zevki de iyi olursa tamamdır :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bızdık beni tarif etmiş, soran var mı sana uyan birisi? :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...