Siz olsanız keş muamelesi yapar mısınız? Sizce kötü bir görüntü mü?

Ben şahsen Tütün içiyorum.. ama makineyle falan değil.. Sigaramı elimde sarıyorum... Cafede barda falanda öyle.. Sizin karşınızda biri bunu yapsa keş muamelesi yapar mısınız.. Sizce bu kötü bir görüntümü..?

Güncellemeler:
Maddi olarak değil.. Kübadan özel tütünler alıyorum markalı yani.. Ucuz olduğuda söylenemez..!

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle değil. Gayet çekici.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Yo, kız erkek bir çok arkadaşım tütün sarıyor. Ve gayet titiz insanlar. Sigara pahalı olduğu için yapıyo onlar, ellerin bakımlı ise, tırnakların ve dişlerin sarı değilse sorun yok.

0|0
    0|0
  • Pis pinti derim en çok ... Anlamam da ...

0|0
    0|0
  • Ucuza kaçıyo, cimri diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Evde makinada doldurupta kullanabilirsin, herkesin ortasin da sarmaktan rahatsiz oluyorsan eger. Hem oylesi daha saglikli degil mi. Filtresiz iciyorsun boyle sonucta:)

0|0
    0|0
  • bence sıgara ıcmem kotu bı goruntu ne sıgarası ıctıgın nasıl ıctıgın onemlı deıl..onemlı olan o sıgarayı ıcmam..

0|0
    0|0
  • içme daha iyi hem maddi hem manevi yönde iyi olur tabi senin seçimin karışamam.ve evet hoş bi görüntü olmaz.

0|0
    0|0
  • yoo keşlikle alakası yok ilk kez tütün saran görmüyoruz ya . ilk kez görenler için değişik gelebilir belki

0|0
    0|0
  • benim gibi anlamayan insanlar için dışarıda böyle bir durumla karşılaşmak itici gelebilir...

0|0
    0|0
  • Sigara başlı başına problem benim için o yüzden ister sararak ister hazır keştir gözümde içen..

0|0
    0|0
  • keşsin bırak.

0|0
    0|0
  • Var bunda bişeyler derim.

0|0
    0|0
  • Keşmiş, sigara bağımlısıymış ne farkeder?

0|0
    0|0
  • evet keş derim

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sigara kullanan biri değilim, astımım da var ve nefret ederim ama insan içinde tütün sarmak kesinlikle keş muamelesi görülecek bir şey değil. Sigara fiyatları ortada, herkes tütün sarıyor. Eski çalıştığım yerdeki patronum bile sokakta oturdu tütün sardı içti milletin gözü önünde. Ha sigara içmişsin ha tütün sarıp içmişsin. Bence normal ve farksız.

0|0
    0|0
  • hayır yapmam. bir dönem orada yaşayan bir tanıdığım üst yapraklardan bana toplatıp adıyaman dan göndermişti tütün onu içmekten büyük keyif alıyordum, yabancılara bile ikram ediyordum içiyorlardı organik diye diye.

eğer görüntüden endişeleniyorsan önceden sarıp tabakaya yerleştir bro

0|0
    0|0
  • Bizim arkadaşta aldı getrdi geçen, bir tütün bir tütün tek dalda ciğerleri dağlandı... Neyse sarmak insan içinde hoş olmuyor üni. cafe de arkadaş sardı bir tane bende sağı solu kesiyorum, la herkes bize bakıyor güleni var şaşıranı var. Bidaha bunu getirirsen azına kürekle vururum dedim aldı makineyi koydu cebine ...

0|0
    0|0
  • çevre için değil kendin için yaşa. yaptığının doğru olduğuna inanıyorsan kimseyi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • ya hacı bişi soracağım küba müba dedin senin bilgin vardır belki

bu küba purosunu sardıktan sonra yapıştırmak için kızlar şeyine sürüyormuş doğru mu

0|0
    0|0
    • İlk ereksiyon oluyorlar sonra sürüyorlar. Manyak mısın arkadaşım ?

• diyelim ki manyağım sanane kuzucuk

şehir efsanesi ne bilir misin .herkes bilir geyik olduğunu ama her lafı geldiğinde konuşulur gülülüp geçilir .küba purosuyla alakalı buda öyle bir şehir efsanesidir işte.

espri olduğunu anlayıp tribe girecek kadar komiksin.

Fenomen olayım derken melemen olmak . senin düştüğün bi durum .

• yok hacı alakası yok şehir efsanesi o

• hee kubadansa keş demem, ne alakası var herkesin keyfi başka hiçde o gözle bakmam, o gözle bakan zaten o b.ku biliyoki bakıyo :D

0|0
    0|0
  • boş tütün sarmak, kıymasız mantı gibidir

en sevdiğim tatlı kazandibidir

0|0
    0|0
  • benim dayımda sarıyor seri imalat yapıyo hatta:))

0|0
    0|0
  • Kendini daha kaliteli tütünle zehirliyor diye tebrik ederim mesela.

0|0
    0|0
Yükleniyor...