Sizce neden kızlar erkeklerin peşinde değil de, erkekler kızların peşinde koşar?

Sizce neden kızlar erkeklerin peşinde değilde, erkekler kızların peşinde koşar(Genelde Erkekler koşuyor yani)

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• aslında daha çok koşan taraf kızlar..ama hep kendilerine uygun olmayan erkekleri seçerler genelde koşmak için.. gözlerinin önündeki kendilerine uygun elemanı beğenmezler..

zaman akar gider sonra o beğenmediğini kırmızı dipli mumla davet eder ama abi çoktan kapılmıştır..en sonunda eskiden beğenmediği elemandan bir iki çıt aşağıdakine fit olur..

sanki erkek daha çok koşar gibi gelmesi olayı: bu abi bilir ben tam ona göreyim diye..yıllar sonra beni seçeceksin,pişman olacaksın diye..ileriyi görür bu abi..o yüzden biraz ısrarcıdır koşma konusunda..nitekim yıllar sonra dediği çıkar bu abinin..

istisnalar vardır.. kaideyi bozmayalım ltfn..

bu kız versiyonu..bunun bir de erkeği var..o biraz farklı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence her iki tarafta koşuyo ama kızlar bir adım geri duruyo tek eksik bu

0|0
    0|0
  • Erkek cinsi daha enerjik olduğu için.

0|0
    0|0
  • hani erkek muhabbeti denilen şey var ya.ondan dolayı.

kızlar erkeklerin peşinden 'bariz' şekilde koşmaz. çünkü eğer böyle yaparsa erkek muhabbetinde adı geçeceğini bilir. koşar ama belli etmez yani özetle.

0|0
    0|0
  • kızlar daha bi ağırdan stmaya çalışıyo :))

0|0
    0|0
  • hemde nasıl peşindeyim of sen onu bana sor. Tabi açılamadım ama bir saniye görebilmek için yolumu uzatıyorum. Ona yetişmek için harbidende koşar adımlarla yürüyorum arkasından yazık değil mi bana:D

0|0
    0|0
    • yazık valla :D

• kızlarda koşar yani belli etmez ben o kadar peşinden koşmaya yüzüne bile birkaç saniye bakabiliyorum çünkü bana karşı birşey hissetmiyor hani bi adımını görsem haykırcam seni seviyorum diye:D

Erkekler Ne Diyor 2

• Yooo kızlarında koştuğu cok oluyor ama onlar erkekler kadar belli etmiyor ;)

Sen ufacık bi adım atınca ortaya çıkıyor :)

0|0
    0|0
  • valla gayet te koşanlar var bizzat denendi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...