Yaşantınızda planlı mı hareket edersiniz yoksa normal günlük anı mı yaşarsınız?

Yaşantınızda planlı mı hareket edersiniz,yoksa normal günlük anı mı yaşarsınız?Hayata pozitif bakarak mı yaşarsınız,olumsuzluklarda hemen pes edermisiniz,yoksa inatla planladıgınız işi tamamlamaya mı çalışırsınız?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Ani yasiyorum gün bana ne getiriyorsa onu yasiyorum , planlarim cok azdir plani yaparim kimseye anlatmam gerceklesmemesinden cekindigim icin paylasmam ! Olumsuz bir seyde pes ederim üzülürüm ama yasadigim daha kötü bir seyi aklima getiririm " ben bunu yasamis üstesinden gelmis biriyim , bunumu takacagim kafama " der hayata tekrar tebessüm ederim !

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mesai saatlerim dışında spontane , her an biryerelere gidebilirim , pes etmem kolay kolay ...

0|0
    0|0
  • Genellikle planlı yaşarım ama olabilecek aksi durumlara karşın muhakkak bir b veya c planlarım vardır...Esneklikler yapabilirim planlarımda...:)

0|0
    0|0
  • Deli gibi plan yaparım ama o anki ruh halime göre hareket ederim en nefret ettiğim huyum budur. Ruh halime göre hareket etmek yani sorumsuz oluyorum bu yüzden. Inatçıyım kafaya koyduğum şeyi eninde sonunda yaparım.

0|0
    0|0
  • çoğu zaman planlı

0|0
    0|0
  • maalesef ki planlıyım..

0|0
    0|0
  • planla yaşarım planlarımın gerçekleşmesinde sorun çıkarsa inata bindiririm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2