Ayrıldınız ve arkadaş kalma kararı aldınız. Peki ya sonrası?

Arkadaş kalmak iyi güzelde, yasak bir aşk güzel ve gizli bir aşktan sonra arkadaş kalmak nasıl olabilir veya olabilitesi varmı? Herşeyi yaşadığınız herşeyini bildiğiniz bir insanla arkadaş kalma kararı sonrası eski sevgilinizi biriyle gördüğünüzdeki tepki veya düşünceleriniz neler olurdu? Bu arada aşkınız yasak olduğu için sonunuzun olmadığını ikinizde baştan beri biliyorsunuz unutmayın. Tesekkur ederim

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Olabilitesi yok benim için ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Yasak aşk mı?Aşkta yasak olmaz.Bunu eski sevgilime anlatamadım. Ayrıldıktan sonra arkadaş kalmak istedi.Ben ona arkadaşımmış gibi davranamazdım. Görüştük de defalarca. İkimizde sevgiliymişiz gibi davrandık ama soranlara sevgili değiliz diyordu hangi kafadaysa... Tabi kendisi Norveç'e gitti artık hiç görüşmüyoruz.Tüm bağlantı yollarını kestik. Kısacası eğer birbirinizi çok sevdiyseniz arkadaş kalamazsınız.İstersiniz,ama kalpte mantığın yeri yoktur.

0|0
    0|0
  • ben inanmıyorum biten bir ilişkinin ardından arkadaş kalmaya,ve bence olmaması gereklidir sonuçta birşeyler paylaşılmıştır ama arkadaşlar öyle şeyler paylaşmaz dimi

0|0
    0|0
  • "Friends can be lovers, but lovers can't become friends."

0|0
    0|0
  • sadece aşkı bitmiş tarafın rahatlıkla önerebilği, diğer tarafın ise ya yoran ya sinirlendiren ya da daha fazla aşık eden durum genel de bir araya gelindiğinde biz sadce arkadaşız denir ama becerilemeyen durumda diyebiliriz silip atmak en doğrusu

1|0
    0|0
  • kıskanır ve onunla saçma sapan kavgalara girerdim galiba ve ondan intikam almaya

0|0
    0|0
  • arkadas bı kızla kalınamıyorsa ılla sonrasında cıkma teklıf edılır , ya pekı sevgılı olupta hıcbırsey yasanmamıs gıbı davrana bılecekmısın kı arkadas olarak kalabılesın , bana gore mumkun deılde capı genıs olanları bılememm

0|0
    0|0
  • eski sevgiliyle aynı ortamda kalmak bile zorken neden arkadaş kalısnsın ki çook zor bi süreç bence olması imkansıza yakın..

0|0
    0|0
  • Çok pis bir durum,eskiler canladı gözümde bir an!

1|0
    0|0
    • :)) eski(ler)...ler olduguna göre pis ama çok yaşadığın bir durum demek oluyor...zor olmalı senin için.ama eski olduguna göre atlatılmış durumlar...buda işin iyi tarafı.

• Aşk yaşadıktan sonrada arkadaş k-a-l-ı-n-m-a-z

0|0
    0|1
  • Cinsel anlamda birşeyler yaşadığım adamla sonradan sevgili kalamam.

0|0
    0|0
  • Ayrıldığım hiç kimseyle arkadaş kalmadım..Yasak aşksa utanmalısın zaten.

0|0
    0|0
    • Askin utanilacak bi yani yok. Yasak dediysem sonu yok manasindaydi ama sen soruyu anlamadan cevap yazanlardan oldugun icin ayipliyorsun tabi sende haklisin iq meselesi

• Aynısı benimbaşıma geldi. Böyle arkadaşlık devam ediyorsa birinden biri hala sevgisi bitmemişdir demek . 3 yıl arkadaş gibi hep arıyordu beni ,ben istemediyim halade, çünki böylesi insana daha çok acı veriyor . O şimdi nişanlandı, benim halimi düçün artık .Keşke arkadaş kalmasaydım diyorum

0|0
    0|0
  • Valla zor durum seninkinin aynısını yaşıyorum ben kız olarak ayrılmayı ben istediğim için uzak durmak onu kendimden soğutmak için elimden geleni yapyorum ama çoooook zor bilirim ilişkinin yasak tarafı o olduğu için katlanmak zorunda çünkü ben kendime bir hayat kurmaya çalışyorum rahat bırakırsa. Sende ilişkinin yasak tarafıysan uzak dur lütfen. Bian senden şuphelendim yoksa benim bahsetdiğim kişi olmasın diye

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim ana bahsettigin kisi degilim emin ol. Uzak duruyorumda ayni zamanda. Gercekten ayni seyleri mi yasiyoruz. Eklersen daha acik konusabiliriz tabi sakincasi yoksa

• Ben yapamam,kıskanırım,özlerim,sarılmadan zor dayanırım,olmaz yapamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gençlerin kadın-erkek ilişkilerine bakışı hastalıklı. Bu "sosyal medya" denen ortamda "Aşk bittiyse arkadaş kalınamaz" cümlesine çok rastlıyorum. Aslında kalınabildiği halde neden kalınamaz diyorlar? Çünkü aslında sevgili bile olamayanlar, ayrıldıktan sonra arkadaş kalamaz. Bu kadar açık ve net bir durum. Sevgili olmanın koşulu önce arkadaş olmaktır çünkü. Bizim gençler bunu anlamıyor, bilmiyor. Çevremde gençken sevgili olup da şu anda arkadaş olan çok insan var, şimdiki yeniyetmeler gibi kin ve hırs yüklü değiller, ilişki yürütememişler ayrılmışlar, arkadaş olarak sohbete selama devam ediyorlar. Ama yok bizim gençlik ayrıldı mı kavga edecek ille :) Eski sevgilimi gördüğümde hiçbir şey olmazdı, arkadaş gibi havadan sudan konuşurdum, bu takıntılı-depresif kişilik bozukluklarının aşılması lazım, ucuz acı edebiyatından başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • arkadaş kalınamaz. direkt olarak hayatından silip atman gerek. başkasıyla gördüğünde ise görmemezlikten gelmen gerek artık senin değil çünkü.

0|0
    0|0
  • Yasak aşk - intikam seksi. Karmaşa.

Hepsini severim

1|0
    0|0
  • yok öyle bi ütopyaaa

0|0
    0|0
  • Pek kolay bir durum değil bana göre

0|0
    0|0