Kanyon macfit e giden var mı?

Varsa yorumlarini alirsam sevinirim veya herhangi bir macfit subesine giden de olabilir

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• eski erkek arkadasım kanyon macfite gidiyodu gayet memnundu şık ve profesyonel bir yer

0|0
    0|0
    • Ben de bugun gorusmeye gittim ortam hos fakat cok sikayet var hakkinda bir de ne kadara gidiyordu senelik bilgin var mi?

• Benim de merak etme sebebim cok farkli fiyatlar soylemeleri ben bugun gorusmeye gittim ve 2800 lira oldugunu soylediler gecenlerde bir tanidik 2000 liraya kayit oldu ne oldugunu anlayamadim amele mi gorduler desem hic alakasi yok cozemedim gitti

• 5 sene önce falandı benim söylediğim simdi o fiyat gayet normal ama gereksiz pahalı. 2800 liraya 4 kur yabancı dil kursuna kaydolursun bosver :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Kanyon macfit ogrenciyi asar. En azindan beni asar.

0|0
    0|0
    • Ben de ogrenciyim aslinda verebilirim ama haklisin benim bir yandan boks derslerim var proteine de baslamam lazim hepsine birden para dayanmaz

• Mac diyoz biz kisaltmak icin. Axisteki mac fit. Mac diye spor salonu yok bildigim.

• şu an ogrendim de mac kanyondakiykis macfit dedigin senin axiste falan olanmis

Yükleniyor...